Ekranların neşeli programı Evrim Akın ile Ev Gezmesi, ilgi ile izlenmeye devam ediyor.

Programın sunucusu olan ünlü oyuncu Evrim Akın'ın ünlülerin evinde kapı kapı dolaştığı program, Kanal D ekranlarında her pazar günü izleyiciyle buluşuyor. 

Evrim Akın ile Ev Gezmesi programı bu hafta Seren Serengil'i konuk edecek.

Programın dış sesi de en az konuklar kadar ilgi görüyor ve merak ediliyor. 

Peki Evrim Akın İle Ev Gezmesi dış ses kim? Ertuğrul Postoğlu kimdir ilk eşi kim, oynadığı diziler hangileri? İşte detaylar...

Evrim Akin Ile Ev Gezmesi

EVRİM AKIN İLE EV GEZMESİ DIŞ SES KİM?

Evrim Akın'ın kapı kapı dolaştığı bir format olan 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi' programında dış ses olarak Ertuğrul Postoğlu görev alıyor. Ertuğrul Postoğlu, aynı zamanda oyuncu kimliği ile de biliniyor.

ERTUĞRUL POSTOĞLU KİMDİR?

Malatya doğumlu olan ve 1 Ocak 1967'de dünyaya gelen Ertuğrul Postoğlu, tiyatro, dizi oyunculuğu ve seslendirme alanlarında geniş bir kariyere sahip. Kabataş Erkek Lisesi'nden mezun olduktan sonra, 1990 yılında Şehir Tiyatrolarına girmeye hak kazanan Postoğlu, uzun yıllar boyunca sahnelerde ve mikrofon başında adından söz ettirdi. Seslendirme sanatçılığı kariyerine 1989 yılında başlayan Postoğlu, yaklaşık 30 yıl boyunca çeşitli projelerde yer aldı. Özellikle Kanal D’nin reklamlarında kurumsal bir ses olarak görev yaptı ve bu alanda geniş bir tanınırlık kazandı.

Postoğlu'nun televizyon dünyasına adım atması ise 2014-2016 yılları arasında yayınlanan ve yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği "Paramparça" dizisiyle gerçekleşti. Bu dizide Avukat Yıldırım karakterini canlandıran Postoğlu, seslendirme ve tiyatrodan sonra ekranlarda da başarılı bir performans sergiledi. Tiyatro kariyeri ilkokul yıllarında başlayan sanatçı, lise döneminde Yerma adlı oyunda ilk sahne deneyimini yaşadı. 1990 yılında Şehir Tiyatrolarının sınavını kazanarak profesyonel tiyatroculuk serüvenine devam etti. Postoğlu, halen Şehir Tiyatrolarında sahne almaya devam ediyor ve yeni projelerde yer almayı sürdürüyor.

Ertugrul Postoglu

ERTUĞRUL POSTOĞLU İLK EŞİ KİM?

Öykü ve Zeynep adında iki kız çocuğu babası olan Ertuğrul Postoğlu, İlkay Özdin Postoğlu ile evlidir.

ERTUĞRUL POSTOĞLU OYNADIĞI DİZİLER

Yürek Çıkmazı

Gülümse Kaderine

Erkek Severse

Ünlü zincir marketten alınan dondurmadan çıkan cisim şok etti! Ünlü zincir marketten alınan dondurmadan çıkan cisim şok etti!

Masumiyet

Uyanış: Büyük Selçuklu

Payitaht Abdülhamid

Elimi Bırakma

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Fi

Diriliş: Ertuğrul

Paramparça

Böyle mi Olacaktı

Fırtınalar

Beyaz Peçeli Kadın İstanbul'da

Kaynak: HABER MERKEZİ