İç Anadolu’nun zirvesi Divriği Cam Seyir Terasında adrenalin dolu anlar İç Anadolu’nun zirvesi Divriği Cam Seyir Terasında adrenalin dolu anlar

Konya'da yaşayan ve 4 çocuk annesi olan Ümmü Döğer, oturduğu apartmanın önünde gerçekleşen silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Olay, dün saat 09.45 civarında merkez Selçuklu ilçesi Nişantaş Mahallesi'nde meydana geldi. Bilgilere göre ekmek almak için dışarı çıkan Ümmü Döğer, apartmanın önünde arkadaşı olduğu bildirilen 44  yaşındaki Arafa Yıldırım'ın silahlı saldırısına maruz kaldı.

Arafa Yıldırım, Ümmü Döğer'e 3 el ateş ettikten sonra silahı kendi başına doğrultarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine çağrılan ambulanslarla ağır yaralı şekilde hastaneye kaldırılan Ümmü Döğer ve Arafa Yıldırım, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Bugün öğle namazının ardından Harmancık Mezarlığı'nda cenaze namazı kılınan Ümmü Döğer'e, babası, çocukları ve yakınlarından oluşan kalabalık bir grup katıldı. Cenaze namazının ardından Ümmü Döğer, gözyaşları içinde Harmancık Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kaynak: İHA