19 Atatürk'ü Anma, Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi, bu yılda aynı şekilde kutlanılacak. 

Başkent Ankara’da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için düzenlenecek etkinliklerin hazırlıklarına şimdiden başlanıldı. Ankara’daki ilçe belediyeleri tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenecek etkinliklerin takvimi açıklanırken, bir duyuruda Etimesgut Belediyesi’nden geldi. 

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu tarafından yapılan duyuruda, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 3 gün boyunca düzenlenecek ücretsiz konserler ile coşkuyla kutlanacak.  

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu sosyal medya hesabı X’den yaptığı paylaşımda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı konser programını açıkladı.  

Etimesgut’ta Gençlik Ateşi Yanacak 3 Gün 3 Gece Konser Şöleni!  (1)

17 MAYIS MELEK MOSSO KONSERİ

3 gün boyunca aralıksız devam edilecek programa, ilk olarak 17 Mayıs Cuma günü saat 20.30’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri ile start verilecek. 

Etimesgut’ta Gençlik Ateşi Yanacak 3 Gün 3 Gece Konser Şöleni! 5

18 MAYIS EVRENCAN GÜNDÜZ KONSERİ

18 Mayıs Cumartesi günü ise gençlerin sevdiği bir başka isim olan Evrencan Gündüz, saat 20.30’da sahne alacak.  

Etimesgut’ta Gençlik Ateşi Yanacak 3 Gün 3 Gece Konser Şöleni!  (2)

19 MAYIS NİL KARAİBRAHİMGİL KONSERİ

19 Mayıs Pazar günü ise Nil Karaibrahimgil’in vereceği muhteşem konser ile gençlik ateşi tamamen yakılarak Gençlik Bayramı coşkuyla kutlanacak.  

Türkiye’nin en büyük akıllı parkı ‘Sincan Park’ açıldı Türkiye’nin en büyük akıllı parkı ‘Sincan Park’ açıldı

Etimesgut Belediye Başkanı Erdal Beşikçioğlu, Etimesgut Belediyesi Türk Beyleri Kent Meydanı'nda gerçekleşecek konserlere tüm vatandaşları davet etti. 

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN