Bugün Esra Erol'un programında gözler, duygusal bir anı paylaşmak için stüdyoya gelen Mehmet Altun ve 6 yıllık eşi Rabia Altun'a çevrildi. Mehmet Altun, uzun bir ayrılığın ardından Rabia Hanım ile tekrar barışmak istediğini dile getirerek programın kapısını çaldı. Yaşanan bu duygusal anlar, Türkiye'nin dikkatini çekti ve hızla sosyal medya ve haber sitelerinde gündem oldu.

Peki Esra Erol Dadı Meryem kimdir kimi aldattı? Dadı Meryem olayı nedir? İşte detaylar...

ESRA EROL DADI MERYEM KİMDİR?

ATV'nin reyting rekortmeni programı 'Esra Erol'da', bugün şoke edici bir gelişmeye sahne oldu. Programa katılan Mehmet Altun'un karısıyla barışma çabasıyla başlayan olaylar, tam anlamıyla bir drama dönüştü.

Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir? Murat Muratoğlu gerçek adı nedir? Murat Muratoğlu babası kimdir?

Esra Erol Dadi Meryem

Altun'un 15 kez eşini aldattığını itiraf etmesiyle başlayan tartışmalar, kayınpederi Şükrü'nün açıklamalarıyla daha da karmaşık bir hal aldı. Şükrü, evliliğin sarsılmasını kendi üzerine aldı ve "Evlatlarım mutlu olsun diye destekledim ama böyle sonu beklemiyordum" dedi. Ancak bu sözler Mehmet Altun'un tepkisine neden oldu. Altun, kayınpederini suçlayarak, "Aldatmaya beni teşvik etti" iddiasında bulundu. Bu iddia stüdyoda gerilime neden oldu.

DADI MERYEM OLAYI NE?

Programın en çarpıcı anı, 8 yaşındaki Hasret'in dadısı Meryem tarafından öldürüldüğünün ortaya çıkmasıydı. Esra Erol, izleyicilere "Jandarma, Hasret'i ıslak zeminde köpeklerle araştırma yaparken buldu. Kullanılmayan bir binada gömülü haldeydi" dedi.

Yaşanan bu trajik olay, programın normal akışını tamamen değiştirdi ve izleyicileri derin bir şok içinde bıraktı.

'Dadı Meryem' ise iddiaları kabul etmeyerek, "Bu olay yaşandığında ben 16 yaşındaydım. Adli Tıp Raporu'yla kanıtlandı. Olay tamamen kazayla gerçekleşti. Annem yapmadı" dedi.