Lexus RX nasıl bir araba, alınır mı? Lexus RX fiyat listesi ve özellikleri Lexus RX nasıl bir araba, alınır mı? Lexus RX fiyat listesi ve özellikleri

Ehliyetsiz olan 17 yaşındaki genç, Eskişehir'de misafirliğe gittiği bir evden yakınına ait olan TOGG markalı aracı kaçırarak kullandı. Otomobili izinsiz alarak kullanan genç, kaza yaparak yaralandı. Aracın sahibi ise gözü gibi sakındığı TOGG aracını görünce sinir krizi geçirdi. 

İki otomobile birden çarptı

Olay, gece saatlerinde Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi Gündüz Ökçün Bulvarı üzerinde meydana geldi.İddialara göre, olay şu şekilde gerçekleşti: Bir yakınının evine misafirliğe giden 17 yaşındaki E.H.İ. isimli genç, aracı inceleme bahanesiyle TOGG'un anahtarını aldı.Ardından aracı merak eden kullanıcı, trafiğe ehliyeti olmadan çıktı. Kısa süre sonra direksiyon hakimiyetini yitiren E.H.İ, 2 otomobile ve elektrik direğine çarparak kaza yaptı. Yaralanan genç, tedavisi için Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Araç, büyük hasar aldı

Olayı öğrenen TOGG'un sahibi ise, aracı o şekilde görerek sinir krizi geçirdi. Olay yerindeki 112 Acil Servis ekipleri müdahale yaparak araç sahibini güçlükle sakinleştirdiler.TOGG marka araç,kazada büyük hasar alırken,olay yerinden çekici ile kaldırıldı.