ERKUT KUBAT GÜVEN TAZELEDİ

Bu haber 13 Aralık 2021 saat 10:41 'de eklendi.

Demokrat Parti Polatlı 14. Olağan İlçe Kongresi dün 13 Eylül Kültür Merkezinde yapıldı. Kongreye Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un yanı sıra Demokrat Parti Genel Merkez Yöneticileri katıldı. Oldukça yoğun katılım olduğu kongreye Demokrat Parti Genel Başkan yardımcıları Bülent Şahinalp, Melih Aktaş, Nuri Efe, Demokrat Parti Ankara ve Polatlı ilçe yönetimi, Polatlı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda   partili katıldı.

KUBAT: MİLLETİMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE EN İYİSİNE LAYIKTIR

Mevcut başkan Erkut Kubat’ın tek aday olduğu kongrede  Demokrat Parti Ordu  Milletvekili  Cemal Enginyurt  konuşması ile salonda  ayakta alkışlanırken, Demokrat Parti Polatlı İlçe Başkanı Erkut Kubat “Ülkemizde çoğulcu demokratik sistemi hayata geçirmek amacı ile kurulan  partimiz tam 75 yıldır sürdürdüğü köklü  geleneği kongrelerle sürdürmeye devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarımızın dertlerini   dinleyip , ülkemizin içine düşürüldüğü  ekonomik kriz sarmalından  çıkış için  çözüm yolları aradığımız  kongremize yoğun katılım bizleri fazlası ile mutlu etmiştir” dedi. Kubat, “Demokrat Parti olarak kısa zamanda iktidara geldiğimizde hizmetlerimize devam edeceğimizi anlatıyoruz çalışmalarımız durmayacak.  Bugün Sakarya Meydan Muharebesinin 100. Yılını kutladığımız mübarek topraklardayız. Bugün yine  bir dönüm noktasındayız. Siyasi bir kurtuluş mücadelesi vermekteyiz. Bu mücadelenin  tek  kazananı  gücü milletin gücü olacaktır. Milletimiz her şeyin en güzeline en iyisine layıktır”dedi.

GÖKÇE: POLATLI DAN TERÖRİST ÇIKMAZ

Demokrat Parti genel merkez yüksek haysiyet divan üyesi Birol Gökçe, “demokrat parti olarak güzel bir çalışma içine girdik. İnşallah yeniden iktidara  geleceğiz. Bazlarını bizi terörist ilan ettiği bu memlekette biz terörist değiliz.  Biz Sakarya Meydan Muharebesi savaşında burada canımız  pahasına savaşan milletiz. Onun için diyorum ki terörist olmadığımızı görün, Atatürk’ün Polatlı da ordusu ile birlikte düşmanı yendiği, Ordular İlk hedefimiz Akdeniz’dir  dediği Polatlı dan terörist çıkmaz. Biz soğan üreteceğiz, buğday üreteceğiz ama bizi terörist ilan  ettiniz. Her seçimde Polatlı da Sakarya Nehri üzerine kurulacak Baraj konuşuluyor. Adı da Gökpınar Barajı  bu baraj ne akla hizmette daha hiç akmadı Çiftçimiz perişan çiftçimiz  pancar ekmeme durumu da bunlara çözüm bulmak zorundayız. Size söz  veriyoruz 75 km den su getirdiysek  Sakarya’ya  barajı biz kuracağız. Size söz veriyoruz. Demokrat Parti’nin adı köylü partisi, barajlar kralı bize güç verin Polatlı’mızı, çiftçimizi yeniden ayağa kaldıralım” dedi.

DELİKANLI: İLLET ZİLLET SÖYLEMİNİ YAPAN İNSANLARA ENERJİNİZİ GÖNDERİN

Demokrat Parti Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı, “Demokrat Parti genel başkanımız Gültekin Uysal, “Ülke adına gelecek adına çalışırken sizleri bir enerjiye davet ediyor. Bende e sizi o enerjiye davet ediyorum Ülke adına  kalkın demokratlar kalkın bu hükümet enerjisi duysun  Bu haksızlığa, bu illet zillet  söylemini yapan insanlara enerjinizi gönderin.” dedi.

YÖNETİM BELLİ OLDU

DEMOKRAT PARTİ İLÇE BAŞKANI : ERKUT KUBAT

Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Erhan Eroğlu, Kübra Dinsever, Kısmet Altun, İsmail Çağlı

Şener Şen, Metin Suluyer, Ahmet Çevik, Evren Şen

Ankara İl Delegeleri

Birol Gökçe, Erhan Eroğlu, Alpay Kemal Ergün, Kısmet Altun, İsmail Çağlı, Şener Şen

Türker Koçak, Gürol Dinsever, Metin Suluyer, Evren Şen, Erkut kubat.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.