31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP Çatalca Belediye Başkan Adayı Erhan Güzel oldu. Erhan Güzel merak edilen adaylar arasında. Peki, Erhan Güzel kimdir? CHP Çatalca Belediye Başkan Adayı Erhan Güzel nereli kaç yaşında? Sizler için araştırdık. İşte detaylar…

ERHAN GÜZEL KİMDİR?

Erhan Güzel, 1979 yılında İstanbul Çatalca’da doğmuştur. Trakya Üniversitesi, Çorlu Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Güzel, 2005 yılında kurucusu olduğu mühendislik ofisinde çok sayıda projeye ve önemli işlere imza atmıştır.

2009 yılında Cem Kara’nın Belediye Başkanlığı görevine gelişiyle birlikte kurumda Fen İşleri Müdürlüğü ve sonrasında Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Güzel, 2014 Mahalli ve Yerel Seçimlerde Çatalca Belediyesi CHP Meclis Üyeliğine seçildi.

Cengiz Ergün kimdir kaç yaşında? MHP Manisa Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün nereli ve mesleği? Cengiz Ergün kimdir kaç yaşında? MHP Manisa Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün nereli ve mesleği?

Mecliste İmar Komisyon Başkanlığı, Tarım, Orman ve Hayvancılık Komisyon Başkanlığı, Meclis 2.Başkan Vekilliği gibi görevlerde de bulunmuştur.

Çatalca Belediyesi’nin teknik müdürlüklerinden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Güzel, önemli projelerde çalışmalarda yer almıştır.

Güzel, 2024 Mahalli ve Yerel Seçimlerinde CHP Çatalca Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur.

CHP ÇATALCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERHAN GÜZEL NERELİ KAÇ YAŞINDA?

CHP Çatalca Belediye Başkan Adayı Erhan Güzel, 1979 doğumludur. 2024 yılı itibarıyla 45 yaşındadır. Güzel, doğma büyüme Çatacalıdır.