Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ve Galatasaray Spor Kulübü Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur'dan taraftarlara şampiyonluk mesajı.

Galatasaray Spor Kulübü resmi sosyal medya hesabından yaptığı "Günaydın" paylaşımında Teknik Direktör Okan Buruk ve Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur’un ve ifadelerine yer verdi.

Okan Buruk ve Erden Timur kenetlenme çağrısında bulunurken, Galatasaraylı taraftarlara şampiyonluk mesajı verdi.

Erden Timur sözlerinde, "Birçok şampiyonluk görmüş, birçok kupa kazanmış büyük Galatasaray taraftarı, büyük Galatasaray camiası; geldik son dakikaya. Hepimiz tüm motivasyonumuzla, kenetlenerek ki bu sezon öncesinde de dedik "Kenetlen başka Galatasaray yok" diye... Tüm zerrelerimize kadar hissederek şampiyonluk yolundaki son anı hep birlikte sadece sahadaki 11 aslanımız, yedek kulübesindeki diğer aslanlarımız, Okan hocamızla değil 35 milyon Galatasaray taraftarı o gün hep beraber o mücadeleyi vereceğiz.

Galatasaray Manchester City'nin Dinamosunu İstiyor Galatasaray Manchester City'nin Dinamosunu İstiyor

Bu kararlılıkla, bu inanmışlıkla ve azimle yapamayacağımız bir şey yok. 100. yılda, 2023 yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024 yılında da 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız." sözlerini kullandı.

Teknik Direktör Okan Buruk'un ifadeleri ise şöyle:

"Büyük Galatasaray ailesi, hazırlanın. Tarih yine şampiyonu yazacak, mayıslar yine bizim olacak."