Sedef Avcı kimdir, kaç yaşında, nereli, burcu ne, kiminle evli? Sedef Avcı kimdir, kaç yaşında, nereli, burcu ne, kiminle evli?

Emre Altuğ müzik dünyasındaki başarısını hem oyunculuk, hem de sunuculuk ile pekiştirmeyi başarmıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur.

1970 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı sanatçı İstanbul doğumludur. Ev hanımı bir anne ve diş hekimi bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelmiş, baba tarafından aslen Niğde’lidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunu’dur. İlk albümünü 1999 senesinde İbret-i Alem ile çıkartmış ve sonrasında en büyük hayali olan oyunculuğa 2000 yılında Bir Kış Öyküsü isimli müzikal ile adım atmıştır.

Daha sonra Ağaçlar Ayakta Ölür, Halk Çocuğu gibi TV filmlerinde Kolay Para, Eve Giden Yol 1914 adlı sinema filmlerinde, Tatlı Hayat, Lise Defteri ve Sensiz Olmuyor dizilerinde rol almıştır.

Boyu kaç? Kilosu? Kaç yaşında?

Boyu 1.75 cm, kilosu 70, burcu ise koç’tur. 2021 yılı itibariyle 51 yaşındadır. 2008 yılında Çağla Şikel ile evlenen Emre Altuğ’un bu evliliğinden iki çocuğu vardır. Çift daha sonra 2015 yılında ayrılmışlardır. Son dönemlerde ise magazin dünyasında tekrar Çağla Şikel ile barışacakları yönünde haberlerle gündeme gelmiştir.

2021 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Son olarak Yalı Çapkını dizisinde rol almaktadır.