Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Mehmet Altınöz gösterdikten sonra hakkında aramalar arttı.  Türk siyaset tarihinin önemli isimlerinden Necmettin Erbakan'ın kızı Elif Erbakan ile evli olan Mehmet Altınöz hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki Elif Erbakan eşi Mehmet Altınöz kimdir nereli? Necmettin Erbakan'ın damadı Mehmet Altınöz kaç yaşında ne iş yapıyor? İşte detaylar...

MEHMET ALTINÖZ KİMDİR?

Türk iş dünyasının yetenekli isimlerinden biri olan Mehmet Altınöz, 1973 yılında Bursa'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bursa'da tamamlayan Altınöz, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde başarıyla tamamladı.

Eğitimine olan bağlılığını sürdüren Altınöz, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İşletme Bölümü'nde Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans (MBA) yaparak akademik bilgisini genişletti. İş dünyasında yönetim ve organizasyon konusundaki derin bilgisiyle öne çıkan Altınöz, kariyerine sağlam bir temel atmıştır.

Mehmet Altınöz, Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan ile evlidir ve çiftin iki çocukları bulunmaktadır.

MEHMET ALTINÖZ KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1973 yılında doğan Mehmet Altınöz, 2024 yılı itibarıyla 51 yaşındadır.

Mehmet Altınöz Bursa'da doğup Bursa'da büyümüştür. 

Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Aslan neden görevden alındı? Mehmet Aslan kimdir kaç yaşında aslen nereli? Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Aslan neden görevden alındı? Mehmet Aslan kimdir kaç yaşında aslen nereli?

MEHMET ALTINÖZ NE İŞ YAPIYOR?

Geçmiş yıllarda Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla ilişkiler Bşk.Yrd. görevlerinde de bulunan Mehmet Altınöz, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir.