EKİM AYI İLK MECLİSİ PAZARTESİ TOPLANIYOR

Bu haber 30 Eylül 2022 saat 9:43 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Ekim ayı birinci toplantısı 3 Ekim Pazartesi Günü Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 12 gündem maddesi yer alacak.

12 GÜNDEM MADDESİ

“2023 Yılı Bütçesi” ile ilgili konunun müzakeresi, “2023 Mali Performans Programı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Polatlı İlçesi Mehmet Akif Mahallesi 2892 Ada 1 Parseldeki Teknik Altyapı Alanının Bir Kısmının

Belediye Hizmet Alanına (İtfaiye Alanı) Dönüştürülmesine Ait İmar Planı” ile ilgili konunun müzakeresi görüşülerek ilgili komisyonlara havale edilecek.

KOMİSYON RAPORLARI GÖRÜŞÜLECEK

Geçtiğimiz aylarda Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Taşınmaz Satışı” ile ilgili konunun müzakeresi, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Parka İsim Verilmesi(İ.Levent YÜCEL)” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Eğitim, Kültür ve Engelliler Komisyonuna havale olunan; “Mevsimlik İşçilere Kırtasiye Yardımı Yapılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi. “Dünyanın İlk Kadın Teşkilatının Araştırılması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Kadın ve Aile Hizmetleri Birimi Kurulması” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Güvenlik Tedbirleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi Ekim ayı meclis toplantısında görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.