Aycin Akyol Kimdir? Aycin Akyol Nereli ve Kaç Yaşında? Aycin Akyol Kimdir? Aycin Akyol Nereli ve Kaç Yaşında?

Avrupa’da yoluna tam gaz devam eden ve Trendyol Süper Lig’de de Gaziantep’i 2-1 yenen Fenerbahçe’de Bosnalı futbolcu Dzeko taraftarın gözdesi olmuş durumda.

Transfer durumlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Dzeko Beşiktaş transferi ile ilgili de yaptığı açıklama sosyal medya da gündem oldu.

edin dzeko-1

Dzeko yaptığı açıklamada,’’ ürkiye’de sadece Fenerbahçe beni istedi. 2 sene önce Beşiktaş’ın da bir ilgisi olmuştu. Fenerbahçe Yönetimi ile 2 sene önce konuşmuştuk. Fenerbahçe gibi bir takımın 9 sene şampiyon olamaması, mümkün olmamalı. Bu da benim buraya gelmem için büyük bir motivasyon ve meydan okumaydı. Sadece saha içerisinde değil, saha dışında da kalitemle insanları mutlu edebilmek, bu mantaliteyi ve kaliteyi buraya getirebilmek önemli. Çünkü bu takımın her sene kupaları kazanmaya ihtiyacı var. Kulüple görüştüğüm zaman beni ne kadar istediklerini gördüm. Bana bütün projeyi sundular. Detay veremem. Ama Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük kulübü. Size gelip saygı duyduklarını gösterdikten sonra zaten benim için yeterliydi. Onlarla konuştuğum zaman, başkanla da görüştüğümde o da çok istekliydi. Kulübe aşık ve bu kulübün şampiyon olmasını istiyor. Bana aynı şeyi söyledi. ‘Sana saha içerisinde ve saha dışında da ihtiyacımız var. Mantalitene de’ dedi. Takıma yardım edecek başka oyuncular da katıldı..’’ ifadeleri ile açıklamalarda bulundu.