Eski model Ebru Şancı, kocası futbolcu Alpaslan Öztürk ile mutlu bir evlilik sürdürürken, aralarındaki mizahi ilişkiyi sık sık takipçileriyle paylaşmaktan geri kalmıyorlar.

Daha önceleri Alpaslan Öztür, yıldönümleri için Ebru Şancı'ya yolladığı siyah çelenk sosyal medyaya konu olmuştu. 'Huzurun kara günü' yazılı siyah çiçeklerden oluşan bir çelenk alan Ebru Şancı'nin intikam alma vakti gelmişti. 

Bastonlu halini paylaşan Turabi’den açıklama: “Survivor için antrenmana fazla gerek yok” Bastonlu halini paylaşan Turabi’den açıklama: “Survivor için antrenmana fazla gerek yok”

Ebru Şancı, sabah kahvaltısını hazırladığını söyleyerek ahvaltı tabağında sadece ekmek ve kaşar peyniri koyarak eşine verdi. 

Futbolcu Alpaslan Öztürk, bu tabağı sosyal medyada payalaşarak, "Aşkım kahvaltı hazırladım" diye seslendi. Bununla karşılaştım. Ah ah anam olaydı böyle mi olurdu. Anam anam canım anam" notunu düştü. 

Ebru Şancı ise bu paylaşıma "Böyle beceriksiz kadınlar da koca buluyor pes" diyerek eşini espriyle karşıladı. Birçok takipçisi, bu paylaşımı üzerine kendisine yorum yaparak 'İyi ki yapmışsınız' mesajları arttı. 

Bunun üzerine Ebru Şancı profilinde bir anket paylaşarak, 'haklı mı' sorusuna takipçilerinin yüzde 67'si evet cevabını verdi.