Oyunculuk kariyeri ile tanınan Ebru Akel sunduğu programlar ilede izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Ebru Akel'in eşi Özer Sancak hakkında arama motorlarında araştırmalar yapılıyor. Peki, Ebru Akel'in eski eşi Özer Sancak kimdir? Ebru Akel'in kaç çocuğu var?

Özer Sancak Kimdir?

Özer Sancak, tanınmış iş insanı Hedef Alliance'ın sahibi ve AKP MKYK üyesidir. Ethem Sancak'ın oğlu olan Sancak, baba tarafından aslen Siirt'in Sinep (Çatılı) köyündendir. Annesi Nurten Hanım'dır. Ayşegül ve Ali isimlerinde iki kardeşi vardır.

İş Kariyeri:

  • Hedef Alliance'ın sahibi
  • MKYK üyesi
  • Sancak Holding Yönetim Kurulu Üyesi
  • Sancak Enerji Yönetim Kurulu Üyesi
  • Sancak Tarım Yönetim Kurulu Üyesi
  • Sancak Medya Yönetim Kurulu Üyesi

Özer Sancak nereli?

Özer Sancak aslen Siirtlidir.

Ebru Akel'in kaç çocuğu var?

30 Ağustos 2012 tarihinde ekranların sevilen ismi Ebru Akel ile evlenmiştir.

12 Temmuz 2013 yılında Eren isminde bir oğlu dünyaya gelmiştir.

Temmuz 2020'de Ebru Akel ile boşanmıştır.

Yeni Angola Büyükelçisi Muhammet Mustafa Çelik kimdir nerelidir? Yeni Angola Büyükelçisi Muhammet Mustafa Çelik kimdir nerelidir?

Ebru Akel kimdir

Ebru Akel, 1 Mart 1976 İzmir doğumlu Türk televizyon sunucusu ve dizi oyuncusudur. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde ortaokul, lise ve üniversite eğitimi almıştır. 1996'da ilk oyunculuğunu Hiç Bana Sordun mu adlı televizyon dizisinde gerçekleştirmiştir. 1997'de Motor Life adlı televizyon programını sunmuştur. 1998'de Eltiler dizisinde yer almıştır. 1998-2000 yılları arasında Sihirli Ayna isimli moda programını sunmuştur. 1998-2000 yılları arasında Kara Melek dizisinde oynamıştır. 2000'de Benim İçin Ağlama, 2001'de ise Kumsaldaki İzler isimli iki dizide rol almıştır. 2007'de Halkın Yıldızları programını sunmuştur. 2015 yılında Bu Tarz Benim yarışmalarının sunuculuğunu yapmıştır. 2016 yılında Star TV'de Yeni Bir Hayat programını sunmuştur. 2017 yılında Kendine İyi Bak programını sunmuştur. 2018 yılında ise Kadın İsterse programını sunmuştur. 2021'den beri Show TV'de Bu Sabah programını sunmaktadır.