Duvan Zapata Kimdir? nereli? kaç yaşında? boyu kaç? hangi mevkide oynuyor?

Duvan Zapata 1 Nisan 1991 tarihinde Santiago de Cali şehrinde doğmuştur. 1,89 m boyundadır. Kolombiya uyrukludur.Gerçek adı da Duván Esteban Zapata Banguero şeklindedir. Santrafor mevkiinde oynamaktadır. Menajerliğini Villarreal, Schena & Hansen yapmaktadır. Duvan Zapata, Sağ ayağını kullanmaktadır.

zapata-2

Hangi takımda oynuyor?

Atalanta futbol takımında oynamaktadır. Atalanta takımına 17 Ocak 2020 tarihinde katılmıştır. Duvan Zapata'nin Atalanta ile sözleşmesi 30 Haziran 2024 tarihinde bitmektedir.

Burak Yılmaz futbolu bıraktı mı, Burak Yılmaz Beşiktaş’a mı geliyor, Burak Yılmaz hangi takımlarda oynadı? Burak Yılmaz futbolu bıraktı mı, Burak Yılmaz Beşiktaş’a mı geliyor, Burak Yılmaz hangi takımlarda oynadı?

zapata-3

Fenerbahçe'ye mi transfer olucak?

Sinan Engin Zapata ile ilgili şu ifadeleri kullandı. ''"Atalanta'nın forveti Duvan Zapata, gelecek sezon Türkiye'de oynayacak. Takım ismi vermeyeceğim. "Zapata, Fenerbahçe'nin gündeminde! Birçok oyuncu gündeme gelir, bu normal. Fenerbahçe yalanlayabilir. Ali Koç, Allah aşkına transferi de Jorge Jesus'a bırakma! Zapata gibi bildik isimleri al." ifadelerini kullandı.