ABD'li eski ağır siklet boks şampiyonu Mike Tyson, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası son 16 turunda bu akşam Avusturya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı'na özel yaptırılmış ay-yıldızlı boks eldivenlerini imzalayarak gönderdi.

Galatasaray’ın Avusturya kampında yıldızlar parladı: Yıldız futbolcu eski günlerini aratmadı! Galatasaray’ın Avusturya kampında yıldızlar parladı: Yıldız futbolcu eski günlerini aratmadı!

MİLLİLERE ANLAMLI HEDİYE 

Tyson'ın bu jesti, milli takımın Avusturya maçına moral ve destek vermesi açısından büyük önem taşıdı. İş adamı Vahap Oğuz Arslan, Tyson'ın eldivenlerini milli takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu'na teslim etti. Futbolcular Hakan Çalhanoğlu'nun yanı sıra Arda Güler, Kenan Yıldız ve Uğurcan Çakır da Tyson'a teşekkür ederek imzalı milli forma hediye etti.

"FORMAMIZI SANA GÖNDERECEĞİZ"

Milli takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu, ABD'li boksöre gönderdiği video da Mike'ye mesaj gönderdi. Çalhanoğlu, "Mike sana hepimizin imzaladığı bir formamızı sana gönderiyoruz. Maçta büyük bir mücadele vereceğiz ve galip geleceğimize inanıyoruz. Bu zaferi ülkemiz için kazanacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: MYNET