Yapılan kurul toplantısına, Başkent Ankara Meclisi Genel Başkanı Nevzat Ceylan, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Ankara Kent Konseyi Başkanı, Ankara Ticaret Odası Başkanvekili Halil İbrahim Yılmaz, Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Rizeliler Derneği Başkanı Abdurrahman Aksu, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, Ankara Eski Valisi Saffet Arıkan Bedük katılım sağladı.

Başkent Ankara Meclisi Başkanı Nevzat Ceylan, kurulda yaptığı konuşmada, “Biz Ankara’yı kucaklayan bir teşkilatız. Ankara’mızda önemli işler yapıldığını ve yapmaya devam ettiğimizi özellikle belirtmek istiyorum. Her şeyimizle Başkent Ankara için mücadele ediyoruz. Ankara şu anda eskiden söylendiği gibi memur şehri, gri şehir değil. Sanayisiyle, hizmetleriyle son derece önemli noktaya geldi” ifadelerine yer verdi.

Genel kurulda yapılan seçimde güven tazeleyen Nevzat Ceylan, yeni bir yönetim kurulu ve birimlerle bu dönem de etkin bir çalışma gerçekleştireceklerini belirtti.

Ankara’daki çalışmaları sebebiyle Başkent Meclisine davet edilen Ankara Balıkesirliler Derneği, Başkan Nevzat Ceylan tarafından tebrik edildi. Ankara Balıkesirliler Derneği Başkanı Servet Camgöz’e üyelik beraatı takdim edildi.

2. Uluslararası Gitar Festivali 7-10 Aralık'ta Mamak'ta Başlıyor 2. Uluslararası Gitar Festivali 7-10 Aralık'ta Mamak'ta Başlıyor

“DOĞDUĞUMUZ YER BALIKESİR, DOYDUĞUMUZ YER ANKARA”

Başkan Servet Camgöz, “Türkiye çapında geniş kitleye sahip böyle güzel ve güçlü oluşumda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bundan sonra elimizden geldiğince destek vermeye çalışacağız. Doğduğumuz yer Balıkesir, doyduğumuz yer Ankara. Ankara için her türlü olumlu çalışmalarda beraberiz" dedi.

Ayrıca Başkent Ankara Meclisi kurucularından Veli Sarıtoprak’a ve Dericizade Faruk Küçük’e Başkent Ankara Meclisi’nin her yıl sınırlı verdi Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri takdim edildi.

Haber: Gizem Tuğçe Bayhan