Kamuoyunda iş insanı olarak bilinen Doğukan Dudaroğlu ve Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon’un kızı olarak bilinen Alara Mildon'un 2023 yılının Apustos ayında dünyaevine girdiği biliniyordu. Son zamanlarda çalkatılı ilişkisi olduğu bilinen çift hakkında ayrılık rüzgarları esmeye başlamıştı. Konu hakkında vatandaşlar tarafından merak edilenler araştırılmakta. Peki, Doğukan Dudaroğlu eşi Alara Mildon'dan ayrıldı mı? Boşandı mı? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

Doğukan Dudaroğlu eşi Alara Mildon'dan ayrıldı mı?

Doğukan Dudaroğlu, Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı. Gizlilik ve basın yasağının bulunduğu bu dava devam ederken, Dudaroğlu ile Alara Mildon yeniden mahkemelik oldu. Dudaroğlu, boşanma aşamasındaki eşi Alara Mildon’un üç ay önce dünyaya gelen kızlarına kendisinin onayı ve isteği dışında 'Fatoş Mila' ismini koyduğunu iddia ederek, çocuğun isminin değiştirilmesi için dava açtı.

Müzisyen Mina Roza Güngör kimdir nerelidir? Müzisyen Mina Roza Güngör kimdir nerelidir?

Doğukan Dudaroğlu eşi Alara Mildon'dan Boşandı mı?

İş insanı Doğukan Dudaroğlu ile Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon’un kızı Alara Mildon, Ağustos 2023'te evlendi. Doğukan Dudaroğlu'nun boşanma davası açtığı kamuoyunda biliniyor. Dudaroğlu, Alara Mildon’un ağır kusurlu tutum ve davranışları nedeniyle evliliklerinin sarsıldığını görünce dava açtı. 

Editör: Tuğba Akkesen