Dilan-Engin Polat çiftinin yargılanma ve hapse girme sürecinde sürekli gündeme gelen isimlerden olan Sevim Alan, bu kezde Murat Ağırel konuşmasıyla gündeme geldi Sıkça araştırılan Sevim Aral hakkında merak ettiğiniz detayları sizin için derledik. Dilan Polat'ın Arkadaşı Sevim Alan kimdir? Sevim Alan eşi kim? Sevim Alan Murat Ağırel konuşması sorularının cevapları işte bu haberde...

Dilan Polat'ın arkadaşı Sevim Alan kimdir?

Dilan Polat'ın yakın arkadaşı Sevim Alan, 64 numaralı güzellik salonuyla dikkat çekiyor. Zenginliğini sorgulayanları eleştiren Sevim Alan, katıldığı bir X şovu sırasında Murat Ağırel'i arayıp parasının kaynağı hakkında bilgi verdiğini söyledi. geliri vardı ve onu ikna etti. Ancak gazeteci bu iddiaları hemen yalanladı.

Sevim Alan'ın eşi kim?

Dilan Polat'ın arkadaşı Sevim Alan'ın evlilik ve eş durumuna ilişkin bilgiler sınırlıdır.

Sevim Alan Murat Ağırel'in Konuşması

Göç İdaresinden ‘’Suriyeliler Türkiye’de Kalsın’’ Genelgesi ile ilgili açıklama! Göç İdaresinden ‘’Suriyeliler Türkiye’de Kalsın’’ Genelgesi ile ilgili açıklama!

Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat'ın kendisine cezaevinden haber verdiğini söyleyen Sevim Alan da gündemde. Polat'ın arkadaşı Sevim Alan hakkında 2. sayfada patlayıcı bir açıklama yapıldı. Sevim Alan ise,"Herkes mali şube polisi oldu herkesi aynı kefeye koymayın" diye konuştu. Murat Ağırel bu sohbet odasına katılarak şunları söyledi: “Bırakın 3 saati, 3 dakikalık sohbetim bile yok. Yok... O kadar zamanım yok. Tehdit edildiğini söyledi ve şöyle yazdı:  "3 saat değil 3 dakikalık konuşmam bile yok. Böyle bir şey yok... Benim böyle bir vaktim yok. Tehdit edildiğini söyledi, suç duyurusunda bulunduğunu yazdı. Bu kadar hızlı zenginleşmenin kaynağı nedir diye sordum. Vergi matrahı ile ilgili belge gönderdi, milyonlar almadığını beyan etti. Diploma gönderdim demiş öyle bir şey yok"