Dilan Polat kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Dilan Polat, son dönemlerin en çok merak edilen isimleri arasında yer almıştır. İş insanı Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen nereli olduğu da oldukça merak edilen Dilan Polat’ın aslen Adanalı olduğu bilinmektedir. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Dilan Polat 32 yaşındadır.

dilan polat-1

Boyu kaç? Burcu ne? kaç kardeş?

CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? CANLI İZLE - Esenler Erokspor - Anagold 24 Erzincanspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

 Dilan Polat, 1,68 m boyunda ve 21 Temmuz günü doğmuş olması sebebiyle su grubu burçlarından biri olan Yengeç burcudur. Dilan Polat’ın Sıla ve Can adında iki kardeşi vardır.

Mesleği ne?

Çalışma hayatına doğum fotoğrafçılığı yaparak adım atan 32 yaşındaki Dilan Polat, birçok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır. İlerleyen yıllarda kendi adını verdiği bir güzellik merkezi açan Dilan Polat, 2017 yılında kuruculuğunu üstlendiği bu güzellik merkezinin, çeşitli illerde şubelerini açmıştır. Diğer yandan sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Polat, bu sayede kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Dilan Polat, günümüzde sosyal medya paylaşımları ve lüks yaşantısıyla dikkatleri üzerine çekmiş, bu sebeple zaman zaman tepkilerin odağında yer almıştır.

dilan polat-3

Evli mi? kaç çocuğu var?

Güzellik merkezi zinciri sahibi olan Dilan Polat, lise yıllarından beri sevgili olduğu Engin Polat ile evli olup, Nilda ve Milan Efe isimlerinde iki çocuk annesidir.