Ankara Büyükşehir Belediyesi, 18 Mayıs Perşembe günü akşam saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak beklenmesi nedeniyle belediye ekiplerinin teyakkuzda olacağını; bununla birlikte vatandaşların da dikkatli ve tedbirli olmasını rica etti.

dikkat-abbden-kuvvetli-yagis-uyarisi

Ankara Büyükşehir Belediyesi, resmi sosyal medya hesabından konu kapsamında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Meteoroloji’den yapılan açıklamada bugün akşam saatlerinden itibaren; Nallıhan, Beypazarı, Güdül, Ayaş, Kızılcahamam, Çamlıdere, Çubuk, Kahramankazan, Sincan, Etimesgut ve Çankaya ilçelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış ve buna bağlı olarak su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklar beklenmektedir. Büyükşehir Belediyemiz tüm birimleriyle teyakkuz halinde olup, vatandaşlarımızın da yaşanabilecek olumsuzluklara karşı tedbirli olmasını rica ederiz” ifadelerine yer verildi.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan maaş çağrısında bulundu Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan maaş çağrısında bulundu

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA