Devrim Özkan kimdir? nereli? kaç yaşında?

 Oyuncu Devrim Özkan, 2 Eylül 1998 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. 1998 yılının Eylül ayında Muğla’da dünyaya gelen ve aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, 2022 yılı itibariyle 24 yaşındadır. 1,68 cm boyunda olan Devrim Özkan, 2 Eylül günü doğmuş olması sebebiyle toprak grubu burçlarından biri olan Başak burcuna mensuptur.

Hangi Üniversiteden mezun?

Hande Erçel’in pozları olay oldu! Hande Erçel’in pozları olay oldu!

Aslen Muğlalı olan Devrim Özkan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Hangi Dizilerde Oynadı?

Oyunculuk kariyerine 2017 yılında Rüya adlı diziyle adım atan Devrim Özkan, bu dizide İpek karakterine hayat vermiştir. Devrim Özkan, aynı yıl içerisinde yayınlanan dönemin popüler dizilerinden biri olan ve oyuncu kadrosunda Pınar Deniz ile Alina Boz gibi oyuncuların rol aldığı Vatanım Sensin dizisinin ikinci sezonunda Havva rolünü canlandırmıştır.

Devrim Özkan, 2019 ile 2020 yılları arasında oyuncu Kadir Doğulu ile başrolünü paylaştığı Vuslat adlı dizide Feride karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır. Özkan, 2021 yılında 2 bölüm yer aldığı dijital platformda yayınlanan ve oyuncu Yiğit Kirazcı’nın Can karakterine hayat verdiği Ex Aşkım dizisinde Selin rolüne hayat vermiştir. Devrim Özkan, asıl çıkışını oyuncu kadrosunda Esra BilgiçCemre Baysel ve İlhan Şen gibi oyuncuların yer aldığı Ramo dizisiyle yakalamıştır.