Ünlü manken ve sunucu Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile birlikteliğinden dünyaya gelen 15 yaşındaki kızı Ayşe'den şiddet gördüğü açıklamasıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü model Deniz Akkaya, 15 yaşındaki kızıyla yaşadığı aile içi kavgayı sosyal medya hesabından paylaştı. Akkaya, kızı Ayşe’nin kendisinden habersiz yurt dışı planı yaptığını öğrenince kızının telefonuna el koydu.

Olayların ardından kızının kendisini balkona kilitlediğini öne süren Akkaya, yaşadığı durumu takipçileriyle paylaştı.

Bu gelişmelerin ardından Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'nin babası Efe Önbilgin'in kim olduğu araştırılıyor.

Peki Deniz Akkaya'nın kızının babası Efe Önbilgin kimdir? İşte detaylar...

İbrahim Hatipoğlu kimdir ne iş yapar? Galatasaray İbrahim Hatipoğlu kaç yaşında? İbrahim Hatipoğlu kimdir ne iş yapar? Galatasaray İbrahim Hatipoğlu kaç yaşında?

Efe Onbilgin 1

EFE ÖNBİLGİN KİMDİR?

Ünlü model Deniz Akkaya ve iş insanı Efe Önbilgin'in yıllardır inişli çıkışlı devam eden ilişkisi yeniden gündeme geldi. Deniz Akkaya, Efe Önbilgin ile olan birlikteliğinden 2010 yılında sona ermiş ve bu birliktelikten Ayşe adında bir kızı olmuştu.

Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile evlenmesi beklenirken, sürpriz bir kararla üniversite arkadaşı Duygu Ekşi ile evlendi. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi ve çift boşandı. Efe Önbilgin ve Duygu Ekşi'nin bu evlilikten Can adında bir oğulları bulunuyor.

Son dönemde sosyal medyada kızları Ayşe ile yaşadığı olayla gündeme gelen Deniz Akkaya, hem özel hayatındaki iniş çıkışlarla hem de aile içi meselelerle dikkat çekiyor.

Efe Onbilgin 2

Editör: Öykü Karabacak