Yılmaz Güney filmi için başrol belli oldu! Başarılı oyuncu hazırlık sürecine girdi Yılmaz Güney filmi için başrol belli oldu! Başarılı oyuncu hazırlık sürecine girdi

Ünlü manken Deniz Akkaya, bir süredir kariyeriyle değil açıklamalarıyla ve polemikleriyle gündem oluyor. Akkaya, önce Selin Ciğerci sonra da Eylül Öztürk ile girdiği kavgaların ardından şimdi de kızı Ayşe ile ilgili yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Ünlü model Deniz Akkaya ve iş insanı Efe Önbilgin, geçmişte birlikte olduğu dönemde kızları Ayşe'nin velayeti için uzun süren bir mücadele vermişti. İkilinin 2009 yılında kucakladığı Ayşe, ebeveynlerinin ayrılmasının ardından velayet konusunda mahkemelik olmuştu.

Deniz Akkaya Ayse 1

"BENİ 1,5 SAAT BALKONA KİLİTLEDİ"

Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'in yollarını ayırmasının ardından yaşanan bu süreçte, Ayşe'nin velayeti için yıllarca mücadele etmişlerdi. Mahkeme sonucunda, kızları Ayşe'nin velayeti anne Deniz Akkaya'ya verilmişti.

Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, sosyal medya platformu X üzerinden kızıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Akkaya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

Deniz Akkaya Ayse 2

Fizikken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."

"BİLİP BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN"

Bu paylaşımlar ardından sosyal medya kullanıcıları, Akkaya'nın kızı hakkında söylediklerine tepki gösterdi.

Açıklamalarına devam eden Akkaya, “Beni saatlerce balkona kitleyen kızım, polisleri aramaya cesaret edemez derken aramam neticesinde gelen ekiplere çıkardığı zorluk yetmedi bir de beni dövdü diyerek itibar suikastine geçti. Ben bu hayatı, birileri üstünde tepinsin diye inşa etmedim. Bilip bilmeden bu hayatı yorum yapmayın” dedi.

Editör: Öykü Karabacak