Davut Yaşar ile Hıdır Çavuş sahada birlik oldu!

Bu haber 12 Mayıs 2020 saat 9:22 'de eklendi.

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar ve Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle sahaya inerek gerek ekmek dağıtımı ve gerekse su bayilerinin vatandaşa su ulaştırması gibi konularda birlikte çalıştı. Hizmetin aksatılmadan ulaşması için sahada çalışanlarla birlikte bizzat yerinde incelemeler yaptı.

POLATLI’DA Kİ MAHALLELERDE EKMEK DAĞITIMI YAPILDI

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı nedeniyle Polatlı’da ki mahallelerde ekmek dağıtımı yapıldı. Bu vesileyle Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, fırınlarla sürekli olarak irtibata geçerek vatandaşa ekmeklerin sorunsuz bir şekilde ulaştırılması noktasında ilk gün evinden ikinci günse bizzat fırıncılarla birlikte mahalle mahalle vatandaşa ekmek ulaştırılması için sahaya çıktı.

ÇAVUŞ: EKMEKLER, MAHALLELERDE VATANDAŞIN AYAĞINA KADAR GİTTİ

Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, hafta sonu sokağa çıkma yasağının gelmesinin ardından fırıncılar gece saatlerinden itibaren hazırlıklarını yapmaya başladığını belirterek;

“Servis araçlarına konulan ekmekler, mahallelerde vatandaşın ayağına kadar gitti. Şehrimizde neredeyse gidilmedik cadde ve sokak hatta pek çok köyümüze de ekmek ulaştırıldı ve sorunsuz bir biçimde dağıtımı gerçekleşti” dedi.

ÇAVUŞ: EKMEK DAĞITIMININ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ÇALIŞTIK

Fırınların iki gün boyunca aralıksız ekmek üreterek, olağanüstü bir çaba sarf ettiklerini belirten Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş; “İki günlük sokağa çıkma yasağının gelmesiyle birlikte Polatlı’da ekmek üretimi yapan fırınlarımız son derece özveriyle çalışarak vatandaşın ekmek ihtiyacını karşılamak için var gücüyle çalıştı. Sokağa çıkma yasağının ilk gününden itibaren bizzat evimde konferans görüşme ve ikincide günde de bizzat fırıncılarımızla birlikte şehrin değişik noktalarında ekmek dağıtımının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için çalıştık. Vatandaşlarımızdan aldığımız tepkilerde oldukça olumluydu. Şehrin her caddesine sokağına girdik” dedi.

ÇAVUŞ, EKMEK DAĞITIMI HUSUSUNDA TEŞEKKÜR ETTİ

Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, ekmek dağıtımının yapılması hususunda Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, emniyet ve zabıta görevlileri ile birlikte uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Çavuş;

“Tüm devlet görevlilerimize teşekkür etmek istiyorum. Emniyet ve zabıta araçları bizimle birlikte hareket ederek gerek anonslarla ve gerekse 65 yaş üstü vatandaşların evlerine ekmek götürülmesi noktasında bize çok yardımcı oldular. Kaymakamımız Mahmut Nedim Tunçer ile birlikte sürekli olarak irtibatta kalarak ekmek dağıtımının sorunsuz bir şekilde yapılması hususunda işbirliği içinde çalıştık” diye konuştu.

POLATLI HALKI İÇİN YAŞAR VE ÇAVUŞ BİRLİK OLDU

Hafta sonu 2 günlük sokağa çıkma yasağının ardından Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar ve Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, sahada birlikte çalışarak gerekli incelemelerde bulundu. Ayrıca Davut Yaşar, vatandaşların su ihtiyaçlarının karşılanması noktasında su bayilerini de ziyaret ederek ihtiyaçların aksamaması için sahadaydı.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SORUNSUZ ATLATILDI

Özellikle ekmek dağıtımının sorunsuz bir biçimde işlemesi için mahallelerde ve caddelerde tek tek ekmek araçlarının vatandaşa ulaşması için çalıştıklarını belirten Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar ve Polatlı Fırıncılar Lokantacılar Pastacılar ve Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş;

“Polatlı’da şükürler olsun özveriyle çalışan arkadaşlarımız sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan sokağa çıkma yasağını atlattık” diye konuştular.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.