Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Emeklilere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Serzenişlerin farkındayız, yıl sonuna kadar gerekli adımları atacağız” dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öne çıkan açıklamaları;

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: MASANIN ALTINA SAYISIZ İHANETİ, KUMPASI SAKLAMIŞLAR

"28 Mayıs'ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları hala devam ediyor. Muhalefette hemen her gün yeni bir skandal patlak veriyor. Masanın altına sayısız ihaneti, kumpası saklamışlar. Ortaya saçılanlar buz dağının sadece görünen kısmıdır. Asıl vahim pazarlıklar henüz kamuoyunun malumu olmamıştır. Yani bu pilav daha çok su kaldıracaktır.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ HEYECANLANDIRAN NEYDİ?

Seçimlerden sonra yaşananlar ülkemizin nasıl bir uçurumun kenarından dönüldüğünü her gün bize anlatıyor. Bazı karanlık noktaların da artık açıklığa kavuşturulması gerektiğine inanıyoruz. Her partiye bir bakanlıkla gittiniz. Oy oranına bakmadan devleti önünüze gelene rehin verdiniz. Bölücü terör örgütünü heyecanlandıran neydi? Hainlere hangi sözleri verdiniz de bu alçaklar uçak bileti paylaşıyordu? Kazanıyoruz tiyatrosunu ne için oynadınız? Devletimizin kurumlarını seçim gecesi neden itibarsızlaştırmaya çalıştınız? Millet bu soruların cevabını bekliyor. Önce çıksınlar millete hesap versinler.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: KOLTUKLARINI TERK EDEMİYOLARSA EN AZINDAN HATALARIYLA YÜZLEŞSİNLER

Bize laf söylemek yerine hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler. Yenilgiyi zafer gibi pazarlama kurnazlığını bırakıp hatalarını kabul etsinler. Koltuklarını terk edemiyorlarsa en azından hatalarıyla yüzleşsinler.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: 6 ŞUBAT DEPREMLERİNİN YARALARININ EN KISA SÜREDE SARILMASI ASLİ GÖREVİMİZDİR

Bu tablo bizim işimizi daha da zorlaştırmaktadır. 6 Şubat depremlerinin yaralarının en kısa sürede sarılması asli görevimizdir. Unutulmasına izin veremeyiz. Kayıpları telafi edene kadar durmadan çalışacağız.

Az önce kadın kolları başkanlarımızdan birisiyle tanıştım. Eşini ve yavrusunu depremde kaybetmiş. Milletimize söz verdiğimiz gibi 310 bin konutu bir senede tamamlayacağız.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: EMLAK VE KİRA PİYASASI DA DENGEYE KAVUŞACAKTIR

Enflasyon karşısında alınacak adımları atıyoruz. Sonuçları almaya başladık. Otomobil piyasasında fiyatlar yavaş yavaş stabilize oluyor. Emlak ve kira piyasası da dengeye kavuşacaktır.

Sincanlı kadınlar İkbal Gürpınar’la buluştu Sincanlı kadınlar İkbal Gürpınar’la buluştu

Emeklilerimizin, serzenişlerin farkındayız, yıl sonuna kadar gerekli adımları atacağız.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ

Üniversiteli gençlere ve ev hanımlarına verdiğimiz sözlerin arkasındayız, tek tek yerine getireceğiz."