Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için bugün 60 milyondan fazla kişi oy kullanmak için sandık başına gitti. Saat 17.00’da sona eren oy verme işleminin ardından, Cumhurbaşkanı adayları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan mesajlar geldi.

Yunanistan bu sefer de kokoreci sahiplendi. Yunanistan bu sefer de kokoreci sahiplendi.

“Sandıklara sıkı sıkıya sahip çıkma vakti”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı paylaşımda, "Değerli dava ve yol arkadaşlarım... Oy verme işlemi ülkemiz genelinde, hamdolsun, demokrasimize yakışır bir şekilde tamamlandı. Şimdi, her zaman olduğu gibi sandıklara sıkı sıkıya sahip çıkma vakti. Sonuçlar kesinleşinceye kadar milletimizin iradesini korumaya devam!.." dedi.

“Asla sandıkların başından ayrılmayın”

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Demokrasi kahramanlarımıza seslenmek istiyorum. İmzalı son sandık tutanağı teslim edilene kadar, ne olursa olsun asla sandıkların başından ayrılmayın. Millet iradesinin tam ve doğru biçimde tecelli etmesi sizin kararlılığınıza bağlı. Göreceksiniz, yorgunluğunuza değecek. " şeklinde belirtti.