Çubuk Belediyesi tarafından desteklenen Süleyman Şah Ortaokulu, geleceğin sanatçıları olan öğrencilerin yeteneklerini sergilediği etkileyici bir şiir dinletisine ev sahipliği yaptı. Okulun keman alımı için yapılan destekleme çalışmalarıyla bir araya gelen öğrenciler, düzenledikleri etkinlikle sanat dolu bir atmosfer yarattılar.

Ekran Görüntüsü 2024 05 22 102206

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, şiir dinletisine katılarak öğrencilerin ve öğretmenlerin yanında yer aldı. Öğrencilerin seslendirdiği şiirlerle dinleyenlere keyifli anlar yaşatan Başkan Demirbaş, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.

Etkinlik boyunca öğrenciler, içten ve duygusal sesleriyle dinleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşattılar. Şiirlerin derin anlamları ve öğrencilerin samimi performansları, katılımcılardan büyük beğeni topladı.

1926 Polatlı Belediyespor'un TFF 3. Lig'deki rakipleri belli oldu! 1926 Polatlı Belediyespor'un TFF 3. Lig'deki rakipleri belli oldu!

Ekran Görüntüsü 2024 05 22 102148

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, etkinlik sonunda yaptığı konuşmada, sanatın ve kültürün önemine vurgu yaparak öğrencilerin yeteneklerini ortaya koymalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilere sanat yolculuklarında başarılar dileyen Başkan Demirbaş, Çubuk Belediyesi olarak sanata ve eğitime verilen desteğin devam edeceğini belirtti.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU

Editör: Çağrı Arcaklioglu