31 Mart yerel seçimlerinde Çubuklu vatandaşlar tercihini yaptı. İlçe halkı oyunu Baki Demirbaş’tan yana kullandı ve Çubuk’ta belediye başkanı değişmemiş oldu. Seçim sonrası Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Akif Sarp Önder görevinden istifa etti İYİ Parti Ankara İl Başkanı Akif Sarp Önder görevinden istifa etti

Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Destekçilerine Teşekkür Etti 1

Başkan Demirbaş, ‘’ AK Partimize ve Cumhur ittifakına oy vererek yeniden belediye başkanlığım için desteklerinizden dolayı sizlere minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Dava arkadaşlarımızın, büyüklerimizin, annelerimizin, kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin canı gönülden desteği olmadan bu başarıyı elde edemezdim. Sizlerin her bir oyunun, ilçemize hizmet noktasında ve geleceğimizin yeniden şekillenmesi için çok önemli bir adım olduğunu biliyorum. Bu destek, beni hizmet noktasında daha da azimli, cesaretli ve kararlı bir şekilde çalışmaya teşvik etti. Sizlerin güvenine layık olmak için tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Gerçek Belediyecilik ve Tam Belediyecilik diyerek çıktığımız hizmet yolunda tüm hemşehrilerimle birlikte Türkiye Yüzyılı'na layık daha güçlü, daha yaşanabilir, daha mutlu bir şehir oluşturma yolunda hedeflerimize hiç ara vermeden devam edeceğiz inşallah. Bir kez daha, bize verdiğiniz destek ve güvenden dolayı tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.’’ açıklamasında bulundu.

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU