Çubuk Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından glütensiz gıda ürünlerinin yer aldığı destek paketleri, ilçede tespit edilen 40 aileye teslim edildi.  22 ürünün bulunduğu paketler periyodik aralıklarla dağıtılacak.

Glütensiz gıda kolileri, Harun Olmuş ve Erhan Kuşçu ile AK Parti Ankara milletvekili adayı Abdulvahap Şahin tarafından dağıtımı gerçekleştirildi.

Çölyak-hastalarına- gıda-paketi- dağıtımı- yapıldı (2)

Yakup Çelik’ten AK Parti’ye ziyaret Yakup Çelik’ten AK Parti’ye ziyaret

İnşallah bu çalışmamız belirli zamanlarda devam edecek

Vatandaşların sorunlarına çözüm bulduklarını açıklayan Belediye Başkan Yardımcısı Harun Olmuş, "Çölyak hastalığı vatandaşlarımızın yiyeceklerine hayat boyu dikkat etmelerini gerektiren bir rahatsızlık. Sosyal belediyecilik ve tam belediyecilik anlayışımız doğrultusunda her zaman vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm buluyoruz. Bugün de Belediye Başkanımız Baki Demirbaş'ın talimatlarıyla kendilerinin bulmakta veya almakta zorlandıkları glütensiz ürünleri kendilerine ulaştırarak destek olmak istedik. İnşallah bu çalışmamız belirli zamanlarda devam edecek." dedi.

Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum

İktidarları döneminde çölyak hastalarına yönelik çalışmalar yapıldığını anlatan AK Parti İlçe Başkanı Erhan Kuşçu ise "İşte bugünler sizlerle böyle bir ortamda, böyle bir fırsatla konuşma imkanımız oldu. Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum."