Cihan Cavlak kimdirCihan Cavlak kaç yaşında? Cihan Cavlak nereli? Cihan Cavlak öldü mü? Cihan Cavlak neden gündemde? Cihan Cavlak'ın hayatını sizler için araştırdık...

Mevlana Kimdir? Mevlana Kısaca Hayatı ve 7 Öğüdü Mevlana Kimdir? Mevlana Kısaca Hayatı ve 7 Öğüdü

Cihan Cavlak kimdir?

Mezarlık Cihan Cavlak, Pubg Mobile espor oyuncusu olarak anılan bir isim. Gerçek adı Cihan Cavlak olan Mazarcı, 1992 yılında Antalya'da doğdu. Pubg Mobile'da Kaos Mezar Kazıcısı olarak ün kazandı ve hızla popülerlik kazandı. Gönül yarası Cihan Cavlak 1.74 cm boyunda, 82 kg ağırlığında olup burcu Oğlak burcudur. Mezarcı Cihan Cavlak 2023 yılı itibariyle Antalya'da varlığını sürdürmekte ve tanınmaya devam etmektedir. Cihan Cihan Cavlak'ın bir eşi ve çiftin Beste ve Utku adında iki çocuğu var. Cihan Cavlak 31 yaşındadır.

Cihan Cavlak öldü mü?

Bunun Cihan Cavlak'ın ölümüyle bir ilgisi olup olmadığı. Cihan Cavlak'ın ölümüyle ilgili herhangi bir haber ya da bilgi mevcut değil. Bu nedenle Cihan Cavlak'ın ölümüyle ilgili haberin doğruluğu konusunda bilgi veremiyoruz. Güncel bilgiler için güvenilir haber kaynaklarını veya sosyal medya hesaplarını takip etmek önemlidir.