CHP’Lİ VEKİL HAKVERDİ’DEN POLATLI’YA ZİYARET

Bu haber 21 Ekim 2020 saat 8:00 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Bilal Haşim Avcı ve yönetimi CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’yi Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı’nda misafir etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası Pandemi koşullarına uygun şekilde Esnaflar ziyaret edilerek sorunlar dinlendi. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgüt Başkanı Bilal Haşim ve CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi’nin esnaf ziyaretinde, Cumhuriyet Halk Partisi genel Merkezi’nin esnaflara yönelik 17 maddelik gündemi aktararak esnafların yanında olduğunu bildirdiler.

SADECE SEÇİM ZAMANI DEĞİL HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Örgüt başkanı Bilal Haşim Avcı Ankara Milletvekilimiz Sayın Ali Haydar Hakverdi’nin yaptığı nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunarak, “ Sayın Ankara Milletvekilimiz Sayın Ali Haydar Hakverdi bugün bizleri ziyaret ederek sevindirdi. Tabii ziyaretin amacı şudur; Cumhuriyet Halk Merkezi genel merkezi olarak il başkanlığı olarak, ilçe örgütleri olarak sadece seçimden seçime değil, diğer zamanlarda vatandaşlar içinde birlikte ve beraber esnaf ziyaretleri, çiftçilerimizle birlikte tüm vatandaşlarımız ile birlikte olmaya, onların sorunları ile ilgili düşüncelerini alacağız. Tabii bu pandemi koşullarında da var” ifadelerinde bulundu.

 ESNAFLARA YÖNELİK 17 MADDELİK BİR GÜNDEMİMİZ VAR

Avcı, “Bugün Polatlı’da gerçekleştireceğimiz esnaf ziyaretlerini pandemi koşullarını da göz önünde bulundurarak tabii genel merkezimizin esnaflara yönelik 17 maddelik bir gündemimiz var. Hem bunları esnaflarımıza verip bilgilendirip hem de onların düşüncelerini Sayın Vekilimizi alıp genel merkeze iletesi ile ilgilidir. Bu anlamda bizi kırmayıp geldikleri için tekrar sayın vekilimize teşekkür ediyoruz” dedi.

GRUP TOPLANTISINDA SADECE ESNAF SORUNLARINA DEĞİNİLDİ

Cumhuriyet halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnaflara yönelik sorunlarına ve çözüm önerilerine dair kürsüden söylediklerini bizzat ilçe başkanlıkları aracılığıyla esnafların yanına giderek anlattıklarını belirten CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi , “Geçen hafta Salı günü genel başkanımız grup toplantısında sadece esnaf sorunlarına değindi. Özel olarak esnaf sorunlarına değindi Biz meclis kürsüsünde söylüyoruz ama malum havuz medyası dediğimiz medya yani o medyanın yüzde 94’nün sadece iktarın sesi olduğunu hatta reklam ajansı olduğu ülkemizde sadece grup toplantısında esnafımıza dair çözüm önerilerini bizzat kendisine ulaştırabilmemiz kolay değil Çünkü havuz medyası maalesef vermiyor” dedi.

 ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ARAYIŞ İÇERİSİNDEYİZ

Hakverdi , “Genel Başkanımızın esnafımızın sorunlarına ve çözüm önerilerine dair kürsüden söylediklerini bizde bizzat ilçe başkanlıkları aracılığıyla esnafımızın yanına giderek, bizzat anlatıyoruz ve onların derdini dinleyip, dertlerini tekrar genel merkeze götürerek farklı dertleri varsa da onların çözüm önerilerini arayış içerisindeyiz. Bu sebeple dün ilçe başkanımızla haberleştik akşamüzeriydi. Nallıhan çalışmasını bitirmiştik. Nallıhan’da da benzer bir çalışma yaptık” dedi.

ESNAFIMIZA ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZİ BİZZAT KENDİMİZ GÖTÜRECEĞİZ

 Hakverdi , “ Hemen İlçe başkanımızla haberleştik sağ olsun davet etti bizi. Bizde kalktık geldik. Bugün grup toplantısı var. Öğlene kadar çalışacağız ve esnafımıza çözüm önerilerimizi bizzat kendimiz götüreceğiz. Ayrıca bizim partimize de söylemek istedikleri varsa da onların söylemek istediklerini alacağız. Başkanım söyledi. Seçim var mı? Yakın tarihte seçim gözükmüyor. Ama seçim varken alana düşmek değil de, gündemde seçim yokken 2023 olağan seçim tarihiyken bizim bugünden seçime kadar defalarca vatandaşa gitmemiz kıymetli. Cumhuriyet Halk Partisi artık bunu yapıyor” dedi.

PARTİMİZE ELEŞTİRİ SIFIRA İNDİ

Hakverdi , “Seçim yokken dahil seçim için değil onların dertleri ile dertleşmek ve onların dertlerine ortak olmak için seçim yokken dahil gidiyor. Bence bu kıymetli. Eskiden parti kısmı eleştiriler yapılır. Elitiz yok halka inmiyor diye eleştiri yapılırdı. Şimdi bu eleştiri sıfıra indi. Böyle bir eleştiri kalmadığı gibi aksine AK Parti tam bir elitiz parti oldu. Halktan koptu kibir partisi oldu. Ve ailecek ciplerden son model araçlardan inip de vatandaşa temas edemez oldular. İlk seçimde de muhtemelen Ak Parti iktidarını sonlandıracağız. Ve daha sonrasında da güçlü meclisi parlamenter sistemi hep beraber kuracağız” dedi. Haber/DENİZ UYAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.