Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Polatlı İlçe Başkanı Melih Çınar, Hemşireler Günü münasebetiyle bir ziyaret gerçekleştirerek Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi'nde görev yapan hemşirelerin bu özel gününü kutladı. Ziyarete CHP Kadın Kolları ve meclis üyeleri de eşlik etti.

Ankara Ankamall sinema halk günü ne zaman? 2024 Ankara halk günü bilet fiyatları Ankara Ankamall sinema halk günü ne zaman? 2024 Ankara halk günü bilet fiyatları

12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla düzenlenen bu anlamlı ziyarette, İlçe Başkanı Çınar ve beraberindeki heyet, hastane personeli ve hemşirelerle bir araya geldi. Çınar, sağlık sektörünün fedakar çalışanlarına duyduğu minnettarlığı ifade etti.

Chp’den Hemşireler Gününe Polatlı Devlet Hastanesi’ne Anlamlı Ziyaret (1)

Ziyaret, hemşirelerle yapılan sohbetler ve fotoğraf çekimleri ile son buldu.

Polatlı Duatepe Devlet Hastanesi çalışanları, yapılan bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, CHP Polatlı İlçe Başkanlığı'nın bu tür etkinliklerle toplumun çeşitli kesimlerine verdiği desteği pekiştirdiği vurgulandı.

Chp’den Hemşireler Gününe Polatlı Devlet Hastanesi’ne Anlamlı Ziyaret (3)

ONLARIN FEDAKARLIĞI, HAYATIMIZA IŞIK TUTUYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Hemşireler Günü'nde, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kollarımız ve meclis üyelerimizle birlikte kahraman hemşirelerimizi ziyaret ettik. Her bir tebessüm, onların bizlere sağlık ve huzur getirdiği anların bir yansıması. Onların fedakarlığı, hayatımıza ışık tutuyor.” dedi

Chp’den Hemşireler Gününe Polatlı Devlet Hastanesi’ne Anlamlı Ziyaret (4)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ