Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Kadın Kolları Anneler Gününde Perpa Pazar yerinde annelere çiçek dağıttı.

Anneler Günü'nü özel kılmak isteyen CHP Kadın Kolları, pazar yerinde alışveriş yapan annelere çiçek dağıtarak günlerini kutladı.

Chp Polatlı’dan Perpa Pazar Yerinde Annelere Özel Hediye (2)

Muharrem İnce 3 yıl dayanabildi! Memleket Partisi'nin genel merkezine kilit vuruldu Muharrem İnce 3 yıl dayanabildi! Memleket Partisi'nin genel merkezine kilit vuruldu

Bu özel günde, Polatlı Perpa Pazar yerini ziyaret eden yüzlerce anne, CHP Kadın Kolları üyeleri tarafından tebrik edildi ve her birine simgesel bir çiçek takdim edildi. Etkinlik, annelerin yüzlerinde tebessüm oluştururken, toplumda kadınların ve annelerin öneminin vurgulanması açısından da büyük bir değer taşıdı.

Polatlı'da düzenlenen bu etkinlik büyük takdir topladı. CHP Kadın Kolları'nın toplumsal etkinliklerdeki varlığını ve annelere olan saygısını pekiştirdi. Annelere yönelik bu tür etkinlikler, her yıl geleneksel olarak devam edeceğinin de altı çizildi.

Chp Polatlı’dan Perpa Pazar Yerinde Annelere Özel Hediye (3)

SİZLER DE BU ÖZEL GÜNDE ANNELERİNİZİ SEVGİYLE KUCAKLAYIN

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Anneler Günü'nde, Perpa Pazarı'nda annelerimize çiçeklerle dolu kalbimizi sunduk. Her bir çiçek, sonsuz sevgi ve minnettarlığımızın bir sembolü. Sizler de bu özel günde annelerinizi sevgiyle kucaklayın.” dedi

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ