BUĞDAY 7 BİN LİRAYI AŞTI!

GÜNDEM, Uncategorized

CHP POLATLI TEŞKİLATINDA YENİ YAPILANMA

Bu haber 16 Ekim 2021 saat 8:00 'de eklendi.

CHP Parti Okulu ve Ankara İl Eğitim Sekreterliği tarafından Öbek Örgütlenme Sorumlularına yönelik Sokak Öbek Örgütlenmesi Eğitimi, CHP Polatlı İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi. CHP Parti Okulu Parti İçi Eğitim Sorumlusu, CHP 24,25 ve 26. dönem Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, CHP Ankara İl Eğitim Sekreteri Türkan Cihaner Salış, CHP Parti Okulu 1. Bölge Koordinatörü Umur Cevrem katılımıyla gerçekleştirilen eğitimde, CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve yönetimi hazır bulundu.

AVCI: PARTİMİZİN İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜNDE EN SAĞLAM ADIMLARI ATACAKTIR

Eğitim öncesinde konuşan Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, “Öbek Örgütlenme Sorumlularımız, Sokak Örgütlenmesi Eğitimlerinin ardından alan çalışmalarına başlayacak ve mahallelerinde komşu dayanışmasının gücünü ortaya koyarak, partimizin iktidar yürüyüşünde en sağlam adımları atacaklardır. Bugün bu eğitimi vermek üzere Parti Okulu Parti İçi Eğitim Sorumlumuz, önceki dönem milletvekilimiz, akademisyen, profesör doktor Sayın Aytuğ Atıcı’ya, İl Eğitim Sekreterimiz sayın Türkan Cihaner Salış’a ve Parti Okulu 1. Bölge Koordinatörümüz Sayın Umur Cevrem’e, bu eğitimi almak üzere katılım sağlayan öbek sorumlularımıza, parti gönüllülerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

SALIŞ: PARTİMİZE YEPYENİ BİR UFUK AÇILDI

Eğitim programının il ve ilçe örgütlerince büyük ilgiyle karşılandığını belirten Ankara İl Eğitim Sekreteri Türkan Cihaner Salış, “Sokak örgütlenmesi projesi, bilişim altyapısıyla desteklenmektedir. Öbek sorumluları, Parti Okulu tarafından eğitildikten sonra, yaptıkları saha çalışmaları sistematik şekilde denetlenecek. Partimizin ve ülkemizin geleceğine dönük bu proje ile partimize yepyeni bir ufuk açıldı. Ankara’yı, tüm ilçelerimizi, tüm Türkiye’yi öbek öbek örgütlüyoruz.” dedi.

ATICI: SEÇMENLE İLETİŞİM MODELİ KURUYORUZ

CHP Parti Okulu Parti İçi Eğitim Sorumlusu CHP 24,25 ve 26.’ncı dönem Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, “Gönüllü Öbek Sorumlularımızla Birlikte, CHP Varoldukça Yaşayacak Bir Seçmenle İletişim Modeli Kuruyoruz” sözleriyle tanımladığı “Sokak Örgütlenmesi” adı verilen yeni modelin eğitim sunumunda, yapılması planlanan çalışmaları, hedefleri ve yöntemleri Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı Öbek Sorumlularına anlattı.

“KOMŞUNU TANI, ONU DİNLE VE BİR İYİLİK YAP” MANTIĞIYLA ZİYARETLER GERÇEKLEŞECEK

“Sokak Örgütlenmesi” projesine göre, Polatlı’daki bütün mahalleler ayrı ayrı örgütlenmek üzere birbirine yakın sokakları içine alan ve her biri yaklaşık 400 seçmenden oluşan “öbekler”  oluşturuldu. Projenin eğitim sunumunu gerçekleştiren CHP Parti Okulu Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr Aytuğ Atıcı, ‘’ Tek hedefimiz ve tek yükümlülüğümüz var; Partimizi iktidara taşımak. Bu anlamda sokak örgütlenmesi ile seçmenleriz  “Komşunu Tanı, Onu Dinle ve Bir İyilik Yap” mantığıyla ziyaret edilecek, dertlerine derman aranacak. Üst düzey bilişim altyapısıyla desteklenen projede,  Öbek sorumlularımız, parti okulu tarafından eğitildikten sonra, yaptıkları saha çalışmaları sistematik şekilde denetlenecek. Öyle bir proje oluşturduk ki CHP var olduğu süre boyunca bu örgütlenme modelini kullanabilecek. CHP’ye yepyeni bir ufuk açtık ve örgütlenmemizi en tabana kadar indirdik. Bütün Türkiye’yi öbek öbek örgütlüyoruz. Örgütlenmeyen sokak, girilmeyen ev kalmayacak. Türkiye genelinde,  yaklaşık 200 bin civarında öbekler oluşturuldu. Öbeklere uygun sorumlular atandı, bilişim altyapısı ile Parti Okulu Parti İçi Eğitim Koordinatörlerimiz ve İl Eğitim Sekreterliği işbirliği ile sorumlularımız eğitiliyorlar. Dördüncü etapta ise ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri olacak.Kurulacak güçlü bir iletişim bağı ile, Partimizi iktidar hedefine birlikte taşıyacağız.Polatlı İlçe Başkanlığı’mızda gerçekleştirdiğimiz eğitim programımıza katılan öbek sorumlularımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.