31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nden uzun yıllar sonra birinci parti olarak çıkan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) çalışmalar Türkiye genelinde devam ediyor.

Seçimlerde yüzde 47.91’lik oy oranıyla yeniden Polatlı Belediye Başkanı seçilen Mürsel Yıldızkaya da yeni partisi CHP’de çalışmalarını sürdürüyor.

DANIŞMA KURULU TOPLANTISI 1 HAZİRAN'DA

CHP Polatlı İlçe Başkanlığı, bu hafta sonu için Danışma Kurulu toplantısı organize etti. Polatlı Kadın Kolları Kongresi için de hazırlıklarını sürdüren CHP Polatlı İlçe Başkanlığı’nın Danışma Kurulu toplantısı 1 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 11.30'da Polatlı Kent Konseyi binasında gerçekleştirilecek.

CHP Polatlı İlçe Başkanlığı, tüm üyelerini bu önemli toplantıya katılarak söz sahibi olmaya ve partinin geleceğine katkıda bulunmaya çağırdı. Toplantıda ilçe örgütü olarak daha güçlü adımlar atmak ve CHP'nin geleceğine yönelik stratejiler geliştirmeye yönelik stratejiler ele alınacak ve partinin mevcut durumu ve gelecekte atılacak adımlar hakkında önemli değerlendirmeler yapılacak.

Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden anlamlı etkinlik Polatlı Beştepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden anlamlı etkinlik

"SÖZ SİZDE, GÜÇ SİZDE"

CHP Polatlı İlçe Başkanı, “Söz sizde, güç sizde!” diyerek tüm üyeleri bu önemli buluşmaya katılmaya davet etti.

Katılımın yüksek olması beklenen Danışma Kurulu toplantısının, partililer için önemli bir platform olacağı ve CHP Polatlı İlçe Örgütü'nün geleceğine yönelik önemli kararların alınacağı ifade edildi.

Muhabir: ÖYKÜ KARABACAK