Namık Kemal Zeybek kimdir nereli? Namık Kemal Zeybek kimdir ne iş yapar? Kemal Zeybek kaç dönem milletvekili oldu? Namık Kemal Zeybek kimdir nereli? Namık Kemal Zeybek kimdir ne iş yapar? Kemal Zeybek kaç dönem milletvekili oldu?

31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP Mudanya Belediye Başkan Adayı Deniz Dalgıç oldu. Deniz Dalgıç’ın biyografisi merak ediliyor. Peki, CHP Mudanya Belediye Başkanı Adayı Deniz Dalgıç kimdir kaç yaşında nereli ve mesleği? Sizler için araştırdık. İşte detaylar...

CHP MUDANYA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI DENİZ DALGIÇ KİMDİR?

Deniz Dalgıç, 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Dalgıç, ABD Kaliforniya Santa Clara Üniversitesi’nde Yüksek Lisans ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde ise doktora yapmıştır.

Dalgıç, aile şirketleri olan Yonca İnşaat’ında yönetici olmanın dışında TED Bursa Koleji’nde Eğitimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesidir.

Dalgıç, evli ve iki erkek çocuk sahibidir.

DENİZ DALGIÇ KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

CHP Mudanya Belediye Başkanı Adayı Deniz Dalgıç, 1969 doğumludur. 2024 yılı itibarıyla 55 yaşında olan Dalgıç aslen Bursalıdır.