CHP ilçe örgütü iade-i ziyaretlerde

Bu haber 20 Şubat 2020 saat 8:31 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe teşkilatı 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilen ilçe kongresinde yeniden Başkan seçilen Bilal Haşim Avcı’ya hayırlı olsun ziyaretlerinden sonra ahde vefa örneği ile Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanı Haşim Bilal Avcı iade-i ziyaretler yapıyor.
Ziyaretlerine başlayan CHP İlçe başkanı Bilal Haşim Avcı’nın adresleri; İYİ parti, ticaret Odası, Yeniden Refah ve saadet Partisi oldu.
İYİ PARTİ KONGRESİNİN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
İlk olarak İYİ Parti ilçe teşkilatını ziyarette bulunan Bilal Haşim Avcı şu açıklamalarda bulundu.
“12 Ocak 2020 tarihinde bir İlçe Kongresi gerçekleştirdik. Bu kongresi sonrası bize hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren siyasi partilere ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerde bulunuyoruz. 29 Şubatta yapılacak olan İYİ Parti Kongresinin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
KENDİLERİNİ BURADA GÖRMEK BENİ MUTLU ETTİ
Bilal Başkan ve yönetimini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden İYİ Parti İlçe Başkanı Mürsel şu açıklamalarda bulundu.
Kömez; “Bilal Başkan ve yönetimine bu iade-i ziyaret için çok teşekkür ediyorum. Kendilerini burada görmek beni çok mutlu etti. Haftaya kongremiz var. Başkanlığı bırakmadan önce Bilal Başkan ve yönetimini ağırlamaktan mutluluk duyuyorum” dedi.
CHP TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ SİYASİ PARTİSİ
CHP İlçe başkanı Haşim Bilal Avcı ve yönetiminin ikinci ziyareti Ticaret Odası oldu.
Avcı,” Bugünde Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ulvi Sakarya ve yönetimine iade ziyaret yaptık, kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin en köklü siyasi partisi olduğunu söyleyen Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya şu açıklamalarda bulundu.
Sakarya, ”Ziyaretiniz bizi ziyadesiyle memnun etti. Şehirle ilgili ortak çözüm ortak akıl konusunda anlaşabileceğimiz beraber hareket edebileceğimiz bir parti.
Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’nin en köklü siyasi partisi. Bizlere iadeyi ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi
TÜRKÜM, AÇIM, İŞSİZİM, BORÇLUYUM, KANSERLİYİM MARŞINI SÖYLEMEYE BAŞLADIK
Ticaret Odasını ziyaretten sonra Yeniden Refah Partisine giden Haşim Bilal avcı ve yönetimi Yeniden Refah ve yönetimine teşekkürlerini sundular.
Siyasetçilere önemli bir görev düştüğünü söyleyen Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk şu açıklamalarda bulundu.
Öztürk, “Bugünlerde ülkemizin gündeminde FETÖ’nün siyasi ayakları, iş bankası hisseleri gibi gündemlerle siyaseti tamamen magazinleştirmeye çalışıyorlar. Bırakın bunlarla uğraşmayı da ülkemizi felakete sürükleyen çok önemli sorunlarımızla uğraşın. Yahudi Siyonistlerin ülkemiz üzerine salmış olduğu virüslerdir. Birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde hiç bir siyasi partiyi düşman olarak değildi rahip olarak görerek; bu Siyonistlerin ülkemizi ve insanlarımızı topyekûn yok edecek oyunlarından kurtarmak için çalışmalıyız. Bunun için siyaset yapmalıyız. Türküm, doğruyum çalışkanım yerine; Türküm, Açım, İşsizim, Borçluyum, Kanserliyim marşını söylemeye başladık. Bunların önüne geçmek için çalışmalıyız” dedi.
KENDİLERİNE GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM
CHP İlçe başkanı Haşim Bilal Avcı ve yönetiminin gün sonu ziyareti Saadet Partisi oldu. Haşim Bilal Avcı “Bugünde Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kara ve yönetimine iade ziyaret yaptık, kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Haşim Bilal Avcı’yı tebrik eden Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kara Şu açıklamalarda bulundu.
Kara,” Yapılan kongre ile Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Bilal Bey’i tekrar tebrik ediyorum. Ziyaretimize gelmeleri bizi fazlasıyla memnun etti. Kendilerine görevinde başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.