CHP Heyeti ziyaretlerine devam ediyor

Bu haber 25 Şubat 2020 saat 8:31 'de eklendi.

Cumhuriyet Halk Partisi iade-i ziyaretlerine devam ediyor. CHP ilçe başkanı Haşim Bilal Avcı ve heyetinin ahde vefa ziyaretlerindeki adres, Elektrikçiler ve Elektronikler Odası, İŞKUR müdürü, İstiklal Madalyalılar Derneği ve Esnaf ve Kefalet Odası oldu.
BURADA ASIL OLAN POLATLI’MIZIN YAPTIKLARIDIR
Gittiği yerlerde ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan ve iade-i ziyaret yaparak sadece ziyaret amaçlı değil Polatlı sorunlarını da konuşan CHP İlçe Başkanı Haşim Bilal Avcı Elektrikçiler ve Elektronikler Odasında şu açıklamalarda bulundu.
Avcı, “Sivil Toplum örgütleri, Siyasi Partiler dolayısıyla kongre sonunda da bizler iade-i ziyareti yaptık. Sivil Toplum Örgütleri ile Siyasi Partiler arasında çok iyi ilişkilerin olması gerektiğine inanıyorum. Zaten olduğu için de burada olduğumuzu belirtiyorum. T
abii her zaman her yerde söylüyoruz bu ziyaretler sadece iade-i ziyaret değildir. Her gittiğimiz odalardaki sivil toplum kuruluşlarında Polatlı sorunları ile karşılaşıyoruz. Bizde bu sorunları alıp Büyükşehir ayağı ile ilgili sıkıntılar olması bunu anında kendilerine Büyükşehir’e, Daire Başkanına da bildiriyoruz bu anlamda tabii az önce başkanında ifade ettiği gibi burada asıl olan Polatlı’mızın yaptıklarıdır. Polatlı’ya ne katkı sunarsak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bu anlamda bizleri kabul ettiğiniz için Sayın Başkan çok teşekkür ediyoruz” dedi.
BÜTÜN ÜYELERİMİZİN SORUNLARINI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ
Elektrikçiler ve Elektronikler Başkanı Recai Taşçı; “ Başkanım iade ziyaretinizden dolayı teşekkürlerini sunan Elektrikçiler ve Elektronikler Başkanı Recai Taşçı şu açıklamalarda bulundu.
Taşcı, “230 tane üyemiz var bizim elektrik ve elektronik üzerine bunlara elimizden geldiği kadarıyla üyelerimiz ile diyalog içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sorunlarını gideriyoruz ve biz seçilen kişiler olarak hepimiz siz olsun siyasi partiler olsun sivil toplum kuruluşları olsun hepimiz Polatlı için elimizden geldiği kadar elimizi taşın altına sokuyoruz. Bütün üyelerimizin sorunlarını gidermeye çalışıyoruz. Ziyaretinizden dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyorum” dedi.
GENELDE İKTİDAR OLMASAK TA YERELDE İKTİDARIZ
Bilal Haşim Avcı ve Heyeti İŞKUR Heyeti ve İstiklal Madalyaları Derneğini ziyaret edip teşekkürlerini sunduktan sonra Esnaf Ve Kooperatif Odasını ziyaret ederek şu açıklamalarda bulundu.
Avcı, “Bu ziyaretleri yaparken de çok ciddi önemli odalarımızdan biri Esnaf Kooperatif Başkanımızı sayı Ertuğrul Kıymaz bu anlamda çalışmalarını takdir ediyoruz çok önemli çalışmalara imza attığını biliyoruz. Esnaflardan da bunu öğreniyoruz. Her gittiğimiz odalarda Polatlı’nın ciddi sorunlarıyla karşılaşıyoruz. Tabii Bu anlamda Genelde iktidar olmasak ta yerelde iktidarız. Bu yerel bazında bizlere Polatlı için ne düşüyorsa biz bunları seve seve yapmaya hazırız ”dedi.
MÜJDEYİ VEREYİM POLATLI İÇİN GÜZEL ŞEYLER OLACAK
Avcı, “Örnek Verecek olursak geçtiğimiz hafta Cuma günü Mansur Başkanla bir araya geldik. Polatlı’ya ciddi anlamda önem veriyor. Polatlı’nın sorunlarına kendisi duyarsız kalmadı bu anlamda Polatlı için çok şeyler düşünüyor.
Bizimde çalışmalarımız o yönde sürüyor. Önümüzde ki hafta Polatlı İçin çok güzel şeyler olacağının müjdesini vereyim. Büyükşehir’in Polatlı’da kalıcı bir eseri olması gerekir Mansur Bey onunda müjdesini verdi inşallah Bu önümüzde ki dönemde güzel şeyler olacağını tahmin ediyoruz. Ben Başkanımın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum ”dedi.
SİYASİ PARTİLER DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZLARINDADIR
Demokraside siyasetin olması gerektiğine inanan, Esnaf Ve Kefalet Odası Başkanı Ertuğrul Kıymaz şu açıklamalarda bulundu.
Kıymaz, “Siyasi Partiler demokrasinin olmazsa olmazlarındadır. Yani demokraside mutlaka siyasetin olması gerektiğine inanıyorum ben. Diğer taraftan kurumumuza geldiğiniz için ben sadece şunu söyleyeyim kurum ile ilgili bir anettot vereyim. 1960 yılında 30 tane esnaf arkadaşın bir araya gelerek kurulan bir kurumdur. Bu kurumda ekonomiyi ve esnafı ayakta tutan bir kurumdur. Ben bu kurumunda 3. Başkanıyım. İlk kurucusu 10 yıl görev yapmış sonra rahmetli Ömer Lütfi amcamız 37 sene başkanlık yaptı. Bende 10 yıllık başkanım Allah uzun ömür verirse biraz daha görevimizin başında kalırız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.