Türkiye’nin nefesini tutarak beklediği tarihi seçime sayılı günler kala; Cumhuriyet Halk Partisi, tüm birimleriyle seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, mitingler düzenlerken; il ve ilçe örgütleri de vatandaşlarla sık sık bir araya geliyor.

Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi Çubuk İçe Örgütü, son olarak Yenice köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Köyle alakalı sorunları dinleyen CHP’li yetkililer, çözüm konusunda gayretlerini artıracaklarını belirttiler. 14 Mayıs’ta Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP için destek istediler.

Polatlı Belediye Tiyatrosu Tiyatro Festivali’nde perdelerini açtı Polatlı Belediye Tiyatrosu Tiyatro Festivali’nde perdelerini açtı

Yapılan ziyaret, Cumhuriyet Halk Partisi Çubuk İlçe Başkanlığı resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. Paylaşımda, “Yenice köyümüzde hemşehrilerimizle sohbet ettik. Köyümüzün sorunlarının çözümü konusunda gayretlerimizi artıracağız . Muhtarımıza ve köy halkına misafirperverlikleri için teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA