'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü 'Genç Şefler ile Ankara’nın Coğrafi İşaretli Lezzetlerinin İzinde' etkinliği büyük ilgi gördü

Yerel seçimlerde Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisi adayı Selim Çırpanoğlu seçimi kazandığını açıkladı.

Yerel seçim sonuçlarının kesinleşmesi için oy sayımı devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi adayı Selim Çırpanoğlu, sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

Chp Adayı Selim Çırpanoğlu ‘Kahramankazan’ımız Kazandı’

ŞAŞIRTICI SONUÇLARDAN BİRİ

2019 yılında AK Parti’nin kazandığı Kahramankazan Belediyesi’nin yeni başkanının belirlenmesi için vatandaşlar heyecanla beklerken CHP’nin adayı Selim Çırpanoğlu, saat 21.30 itibarıyla yüzde 60 oy oranıyla önde olduğu görüldü. Şaşırtan sonuçlar sonrasında CHP adayı Çırpanoğlu’ndan şu ifadeler geldi:

"Teşekkürler Kahramankazan’ım, Kahramankazan’ımız Kazandı. En son ıslak imza teslim alınana kadar, sandıklar İlçe Seçim Kuruluna resmi olarak teslim edilene kadar görevlerimizi bırakmak yok. Son arkadaşım görevini bitirene kadar ben kutlama yapmadan bekleyeceğim."

Chp Adayı Selim Çırpanoğlu ‘Kahramankazan’ımız Kazandı’ 2