İstanbul'da Türk rap müziğinin öncülerinden Ceza için düzenlenen saygı gecesi, ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Sefo, Candan Erçetin ve Killa Hakan gibi isimlerin sahne aldığı gecede, Ceza'nın sevilen şarkıları peş peşe seslendirildi. "Saygı1" adını taşıyan konserden elde edilen gelir, bir kuruma bağışlanacak.

Ceza Saygı1

ÜNLÜLER GEÇİDİNE SAHNE OLDU

Fight Kulüp, Gelsin Hayat Bildiği Gibi, Suspus ve Yerli Plaka gibi şarkılarıyla tanınan Ceza için düzenlenen geceye, Gazapizm, Sefo, Killa Hakan, Çakal, Ayben, Anıl Piyancı, Şehinşah, Contra, Baneva, Lil Zey, Cartel, Ozbi, Server Uraz, Candan Erçetin, Gripin ve Yener Çevik gibi birçok ünlü isim katıldı. Konserin sunuculuğunu kamuoyunda sevilen isimlerden olan Oğuzhan Uğur, Beyazıt Öztürk, Doğu Demirkol, Doğukan Manço ve Emre Karayel gerçekleştirdi. 

Konserin açılışında "Meclis-i Ala" şarkısını seslendiren Oğuzhan Uğur, uzun süredir bu gecenin hayalini kurduğunu belirterek, "Hayallerimize hoş geldiniz. İyi ki varsın, iyi ki hayatımızdasın ve seni çok seviyoruz Ceza" dedi.

‘’Sık Dişini Helası’’ Anadolu'nun bilinen ilk umumi helası olma özelliğini taşıyor ‘’Sık Dişini Helası’’ Anadolu'nun bilinen ilk umumi helası olma özelliğini taşıyor

Ceza Saygı

DUYARLILIK MESAJLARI DAMGA VURDU 

İstanbul'da düzenlenmiş olan Ceza'ya saygı gecesinde birbirinden ünlü isimler sahne alarak Ceza'nın sevilen şarkılarını seslendirdi. Gazapizm, "Sabah Bastı Geceyi" (Savaş Çocukları) adlı parçayı seslendirirken, savaşlarda çocukların ölmesinin yarattığı acıyı dile getirdi. Ünlü rapçi  Ceza'nın herkes tarafından bilinen şarkılarından olan "Holocaust", "Neyim Var ki", "Suspus", "Yerli Plaka" ve "Fark Var" gibi şarkıları ünlü isimler tarafından yorumlandı.

Konser, Candan Erçetin ve Ceza'nın "Şehir" adlı şarkıyı birlikte söylemesiyle sona erdi. Gece izleyicilerden büyük beğeni toplarken, elde edilen gelirin bir kuruma bağışlanacak olması takdirle karşılandı.

Kaynak: HABERLER.COM