Ceyda Düvenci Bülent Şakrak çifti geçtiğimiz yıl boşanma kararı alarak evliliklerine son verdiler. Peki, Ceyda Düvenci Bülent Şakrak neden boşandı? Ceyda Düvenci çocuğu var mı, kaç çocuğu var? Ceyda Düvenci’nin ilk eşi kim? soruları merak ediliyor. İşte haberin detayları…

Tarihçi Yazar Said Alpsoy kimdir? Said Alpsoy kaç yaşında nereli ve nerede yayın yapıyor? Tarihçi Yazar Said Alpsoy kimdir? Said Alpsoy kaç yaşında nereli ve nerede yayın yapıyor?

CEYDA DÜVENCİ BÜLENT ŞAKRAK NEDEN BOŞANDI?

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çiftinin 8 yıllık evliliği geçen yıl sona ermiştir.

2015 yılında evlenen çiftin evli kaldığı sürede Okan Ali isimli bir oğulları olmuştur. Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak çifti 10 Temmuz 2023 tarihinde boşanma kararı alarak evliliklerine son vermişlerdir.

Düvenci, 2017 yılından itibaren eşi Bülent Şakrak ile birlikte rol aldıkları "Hanım & Efendi" adlı tek perdelik oyunu Avrupa'nın birçok kentinde sahnelenmiştir.

Aralarında bazı problemler çıkan çiftin sorunları aşamadıkları için boşandıkları söyleniyor.

Ceyda Düvenci

CEYDA DÜVENCİ ÇOCUĞU VAR MI, KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Ceyda Düvenci’nin iki çocuğu vardır. Düvenci, 2008 yılında iş adamı Engin Akgün ile evlenmiştir. Bu evlikten Melisa Nur adında bir kız çocuğu bulunmaktadır.

2015 yılında ise Bülent Şakrak ile evlenmiştir ve bu evliliğinde Okan Ali isimli oğlu olmuştur.

CEYDA DÜVENCİ’NİN İLK EŞİ KİM?

Ceyda Düvenci, 2000 yılında Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Kaan Girgin ile evlenmiştir. Düvenci evli kaldığı süreçte bir süre oyunculuğa ara vermiştir. Çiftin mutsuz giden evlilikleri 2002 yılında noktalanmıştır.

Ceyda Düvenci’nin ilk eşi Kaan Girgin 2000’li yılların popüler dizisi Kurtlar Vadisi’nde oynamıştır.

Ceyda Düvenci Ilk Eşi Kurtlar Vadisi