TBMM Başkanı Kurtulmuş, Vietnam Başbakanı ile bir araya geldi! TBMM Başkanı Kurtulmuş, Vietnam Başbakanı ile bir araya geldi!

Ankara Bahçelievler’de yeni açılan Çeşnili Döner markası Ankara’da en çok tercih edilen yerlerden biri olmaya aday görünüyor. Lezzetli ürünleri ve farklı damak tatlarına hitap eden seçenekleriyle Ankara’da en sevilen dönerciler arasında yer alıyor. Polatlı'nın tanınan ailelelrinden Güler ve Özatmaca ailelerinin birlikteliği ile bugün gerçekleşen açılışa POBİAD Başkanı Özcan Timurer'in katılımları ile gerçekleşti. 

Çeşnili Döner markasının kurucusu markalarını ilk olarak; 2019 yılının eylül ayında İzmir-Alsancak’ta açtıklarını ve pandemi sürecine denk gelen zamanda zorlu koşullara rağmen şube sayılarının aynı dönemde 4’e çıkardıklarına dikkat çekerek, İzmir’in Çeşme bölgesinde ve ardından İstanbul ve Mersin’deki şubelerinin açılışını geçekleştirdiklerini ifade etti.

Çeşnili Döner markasının kurucusu 2023 yılı itibariyle halkın desteği ve şubelerinde kullandıkları kaliteli malzemeler ve müşteri memnuniyetine verdikleri önem sayesinde, şuan da 15 şubeye ulaştıklarının altını çizdi. Çeşnili Döner markasının kurucusu, Ankara şubesini açmış olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduklarını belirterek şunları dile getirdi: “Benim nezdimde Ankara’da açtığımız bu şube çok kıymetli çünkü burası memleketimiz ve bu şubemizi çok sevdiğim kuzenlerime emanet etmiş olmanın da rahatlığını ve mutluluğunu yaşıyorum. Bu markayı ve lezzeti tanıttıkça Ankara’da çok sevilerek büyüyeceğine inanıyorum.”

Menü ise çeşitliliği ile göz dolduruyor:

Dürümler

İzmir Usulü: Tavuk Döner, Domates, Patates, Özel Domates Sos

Antakya Usulü: Tavuk Döner, Havuç, Lahana, Patates Kızartması, Antakya Sos, Çeşnili Mayonez, Turşu

Bowlş: Tavuk Döner, Patates Kızartması, Havuç, Lahana, Domates,Salatalık, Mayonez, Cacikli Sos, Tahin Sos, Kırmızı Sos Biber

Atina: Tavuk Döner, Cacıklı Sos, Beyaz Peynir, Domates, Kırmızı Soğan, Maydonoz, Lahana, Patates Kızartması

Berlin: Tavuk Döner, Soslu Kızarmış Sebze, Domates, Salatalık,Maydonoz, Havuç, Lahana,Kırmızı Lahana, Peynir, Tahin Sos, Berlin Sos, Toz Biber

Pilav Box: Pilav, Tavuk Döner, Domates, Turşu, Karabiber

Premium

Rofterdam: Tavuk Döner, Patates Kızartması, Çeşnili Mayonez, Erimiş Kaşar Peyniri, Salata

Mexico: Tavuk Döner, Cheddar Peyniri,Avoda Sos, Tortilla

Atina: Tavuk Döner, Beyaz Peynir, Soğan, Beyaz Peynir, Lahana, Patates Kızartması, Domates Kırmızı Soğan

İskender: Tavuk Döner, Tereyağlı Pide, İskender Sos, Tereyağ, Yoğurt, Domates