ÇEPUR VE AYDOĞAN FEDERASYON TOPLANTISINA İŞTİRAK ETTİ

Bu haber 08 Kasım 2021 saat 9:45 'de eklendi.

Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Mesleki İstişare Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı 6 Kasım Cumartesi günü Antalya’da gerçekleştirildi. Toplantıya Türkiye’de madeni eşya federasyonuna bağlı 35 meslek dalı ile 227 oda başkanı ile birlikte Polatlı Sobacılar, Kalaycılar, Tenekeciler, Nalbantlar ve Benzeri Sanatkârlar Odası Başkanı Cabbar Çepur ve Polatlı Ziraat Aletleri Tamirciler ve Demir İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Aydoğan da katıldı.

ÇEPUR, TOPLANTI HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Toplantı hakkında bilgi veren Polatlı Sobacılar, Kalaycılar, Tenekeciler, Nalbantlar ve Benzeri Sanatkârlar Odası Başkanı Cabbar Çepur, “Federasyon başkanı Necdet Heppekcan’ın açılış konuşması ve federasyonun çalışma programı hakkında sunum yapmasının ardından esnafa Sanatkarlar ve Kooperatifçilik genel müdürlüğü Şube Müdürü Ergün Ege yeni çıkan genelgeler ve ESBİS sistemi Ve genel kurul toplantıları hakkında sunum yaptılar. Türkiye esnaf ve Sanatkarlar konfederasyonu’ndan Teşkilat müdür Vekili İsmail Özsu Esnaf ve Sanatkarlar odalarının çalışma usul ve esasları hakkında Yeni çıkan genelgeleri ve yasaları oda başkanlarına anlattı sunum yaptı. Akademisyen ve eğitimci Aslı Gökdemir tekeli kişisel gelişim iş ve sosyal hayatta iletişim eğitimi verdi. Daha sonra oda başkanları odaların sıkıntıları esnafların sıkıntılarını dile getirdiler. Federasyon ve konfederasyonla birlikte sıkıntıları ve yapılabilecek önerileri Türkiye’de yapılacak bundan sonraki çalışmalarda alınan kararları bakanlıklara iletilmek üzere dosya hale getirildi. Biz de bizi toplantıya davet eden federasyon başkanımız Necdet Heppekcan’a ve bizlere eğitim veren müdür eğitimci ve akademisyenlere sonsuz teşekkür eder saygılar sunarız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.