Yazılımcı Maaşları Ne Kadar 2023 Yurtdışında Yazılımcılar Ne Kadar Kazanıyor? Yazılımcı Maaşları Ne Kadar 2023 Yurtdışında Yazılımcılar Ne Kadar Kazanıyor?

 14 yıl önce tüm Türkiye'yi sarsan Münevver Karabulut cinayetini duyanların kanı donmuştu. Canavarca hisle öldürülen Münevver Karabulu'un katili Cem Garipoğlu ise şimdi birtakım iddialarla gündemde. Cem Garipoğlu öldü mü, mezarı açılacak mı? Cem Garipoğlu kimdir, Çin'de görüldü mü? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.İşte Cem Garipoğlu öldü mü, mezarı açılacak mı? Cem Garipoğlu kimdir, Çin'de görüldü mü? sorularının cevapları 

Cem Garipoğlu öldü mü, mezarı açılacak mı?

2009 Yılında Münevver Karabulut'u bir villada canice öldüren Cem Garipoğlu, yakalanıp cezaevine gönderilmişti. Cezaevinde Garipoğlu'nun intihar ettiği bilgisi kamuoyunu meşgul etmişti. Yakın dönemde Cem Garipoğlu'nun babası Nida Garipoğlu,  Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak, oğlunun mezarının açılmasını ve DNA eşleştirmesi yapılması talebinde bulunmuştu. Aynı şekilde Münevver Karabulut'un da babası mezarın açılması talebi ile başvuru yapmıştı ama o dönem bu talep reddedilmişti. 

Cem Garipoğlu kimdir, Çin'de görüldü mü?

Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut cinayetten tam olarak 197 gün sonra yakalanmış olup 10 Ekim 2014'te cezaevinde de intihar ettiği haberi kamuoyu ile paylaşılmıştı. Ancak akıllarda bir soru hala da tartışılmaya devam etmekte. Acaba Garipoğlu, intihar etmiş gibi gösterilerek yurt dışına mı kaçırıldı? Bu iddialar uzun süredir gündemde ve tartışılmaya devam etmekte. Cem Garipoğlu'nun Çin'de görülüp görülmediğine dair herhangi bir kanıt bulunmamakta.