Kamuoyunda Cehennem Necati olarak da bilinen Necati Arabacı hakkında merak edilenler araştırılmakta. Bir dönem şu sıralar kamuoyu gündeminde olan Ayhan Bora Kaplan'ın oğlunun düğününe de katılarak ses getiren isim hakkındaki detayları sizler için haberimizde araştırdık. Peki, Cehennem Necati Kimdir? Necati Arabacı Aslen Nereli ve Mekanları gibi soruların cevaplarına haberimizde yanıt bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

Hasan Arat’ın eşi Nalan Arat kimdir kaç yaşında? Hasan Arat’ın eşi Nalan Arat kimdir kaç yaşında?

Cehennem Necati Kimdir?

Suç örgütü lideri Necati Arabacı, bilinen adıyla 'Cehennem Necati', birçok Avrupa ülkesinde işlediği suçlar nedeniyle Interpol'ün yakın takibindeydi. İnsan kaçakçılığı, uyuşturucu ticareti, fuhuşa zorlama, saldırı, gasp ve haraç gibi suçlardan aranan Arabacı'nın  Schengen ülkelerine girişi yasaktı.

Hell's Angels Motosiklet Kulübü Başkanı olan Necati Arabacı, 2020 yılında Çeşme ilçesinde trafik kontrolünde yakalanarak adalet önüne çıkarılmıştı. 

Necati Arabacı Aslen Nereli

Almanya'nın Köln kentinde 14 Şubat 1972 yılında doğan Necati Arabacı, 2024 itibarıyla 52 yaşındadır. Necati Arabacı'nın anne ve babasının aslen Konya'nın Beyşehir ilçesi Yeşildağ köyünden olduğu bilinmekte. Necati Arabacı'nın mesleği ise sebze-meyve tüccarlığıdır ve genellikle bu şekilde tanınır. 'Cehennem Necati' olarak da bilinen Arabacı'nın tam adı Necati Coşkun Arabacı'dır.

Necati Arabacı mekanları

Motor kullanmaya başladıktan sonra 1990 yılında 'Hells Angels' (Cehennem Melekleri) kulübüne üye oldu. 'Kapıcılar' adı altında kendi Türk motorcu grubunu oluşturarak kulüp içindeki etkisini artırdı.

1999 yılından itibaren Köln, Leverkusen ve Malorca'daki gece kulüplerinden mafya lideri Strohmanner adına haraç almaya başladı. 2002'de haraç almak, suç örgütü kurmak, gasp, fuhşa zorlama, insan ticareti gibi suçlardan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı.