Son günlerde google arama motorlarında televizyon sunucularının biyografileri araştırılmakta. Merak edilen soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. Peki, Cansın Helvacı kimdir kiminle evli? Cansın Helvacı kaç yaşında aslen nereli? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte detaylar...

Cansın Helvacı kimdir kiminle evli? 

A Haber'in tanınmış sunucusu Cansın Helvacı, 1989 yılında İzmir'de doğmuştur. Helvacı, Balkanlar'dan Türkiye'ye göç etmiş bir ailenin çocuğudur. Ailesi, geçmişte Osmanlı toprakları olan ve günümüzde Yunanistan sınırları içinde bulunan Selanik ilinden gelerek İzmir'e yerleşmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamlayan genç sunucu, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde almıştır. Haber sunuculuğu kariyerine ilk adımlarını Habertürk'te atarak bu alandaki yeteneklerini sergilemiştir. Daha önce Habertürk ekranlarında sunuculuk yapmış olan Helvacı, şu anda A Haber kanalında gece haberlerini sunmaktadır. Hafta içi 23:00-02:00 saatleri arasında yayınlanan "Gece Ajansı" programının sunuculuğunu üstlenen Helvacı, aynı zamanda "Memleket Meselesi" isimli program için de hazırlık yapıp o programı sunmaktadır.

TUSAŞ kimin? TUSAŞ devlet mi özel mi? Tusaş'ın sahibi kim? TUSAŞ ve TAI aynı mı? TUSAŞ kimin? TUSAŞ devlet mi özel mi? Tusaş'ın sahibi kim? TUSAŞ ve TAI aynı mı?

Cansin Helvaci-1

Cansın Helvacı kaç yaşında? 

Cansın Helvacı, 1989 yılında dünyaya gelmiş olup 35 yaşındadır. 

Cansın Helvacı aslen nereli?

Cansın Helvacı, İzmirlidir.