Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda boy gösteren sosyal medya fenomeni ve ünlü şef CZN Burak (Burak Özdemir), kendisi hakkındaki iddiaları ve eleştirileri "haksızlık" olarak değerlendirdi.

Festivalde prömiyeri yapılan "All We Imagine as Light" adlı film, birçok ünlü ismi kırmızı halıda ağırlarken, geceye damga vuran isimlerden biri de CNZ Burak oldu.

CNZ Burak'ın bu prestijli organizasyonda yer alması, takipçileri tarafından olumlu karşılanırken, bazı kesimlerden de eleştiri aldı. Ancak CNZ Burak, bu eleştirilere karşı kendisinin burada bulunmasını haksızlık olarak gördüğünü ifade etti.

Kırmızı halıda sergilediği şıklığı ve festivaldeki varlığıyla dikkatleri üzerine çeken CNZ Burak, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da bu özel anları takipçileriyle paylaştı.

Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, 500 milyon dolarlık yatıyla Bodrum’da Amazon'un kurucusu Jeff Bezos, 500 milyon dolarlık yatıyla Bodrum’da

Çok kötü eleştirilere maruz kaldığını ve bunun haksızlık olduğunu belirten Burak Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şunları söyledi;

Festivale davet üzerine geldik, kafamıza göre gelmedik. Tabii davet üzerine geldikten sonra, ödül töreninde de ödül aldık. İşimizi bitirdik, ülkemize dönüyorum.

BEĞENİRSİN BEĞENMEZSİN, KİMSEYE BİR YANLIŞ, TERBİYESİZLİK YAPMIYORUM

Bazı insanlar neden böyle yapıyor, anlamıyorum. Şu anda Türkiye'de en yüksek takipçili Instagram hesabına sahibim. Beğenirsin beğenmezsin, kimseye bir yanlış, terbiyesizlik yapmıyorum. Bu gerçeği değiştiremezsiniz. Davet ettiler, geldik, kırmızı halıda yürüdük, film izledik, ödül aldık, dönüyoruz. Ama niye böyle yaptıklarını anlamıyorum, Hakikaten çok kötü yorumlar yazılıyor..

DAVETİ KABUL EDİLDİK, KENDİ İMKANLARIMIZLA GELDİK

Hiçbir firmanın sponsorluğu söz konusu değil. Daveti kabul edildik, kendi imkanlarımızla geldik. 28 yaşındayım, kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum, buraya kendi biletimi alarak geldim. Bundan gocunmuyorum. Her etkinliği kabul eden biri de değilim, ama burayı da hoşuma giderek kabul ettim. Bu kadar üzmeye gerek var mı? Ne diyeyim, ne desem bir yere çekiliyor çünkü.

Cannes Film Festivali'nde Eleştirilerin Hedefi Olmuştu! Czn Burak’tan Cevap Gecikmedi (1)

Editör: Kardelen Çıkmaz