TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta 37. hafta müsabakaları kapsamında karşılaşacak olan Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçının saati,yayını ve oynanacağı gün merak edilen konular oldu.Peki, Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçı ne zaman,saat kaçta,hangi kanalda? İşte, Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçının tüm detayları...

etimesgut-belediyespor-evinde-farklı-maglup (4)

Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçı ne zaman,saat kaçta,nerede?

Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçı 16 Mayıs Salı günü saat 15.00'da Kırşehir Ahi Stadyumu'nda oynanacak.

Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçı hangi kanalda?

Kırşehir Futbol Spor Kulübü-Etimesgut Belediyespor maçı Fuchs Sports platformundan canlı olarak yayınlanması gerekiyordu. TFF'nin Fuchs Sports'la olan sözleşmesini tek taraflı feshetmesinin ardından 2.Lig ve 3.Lig maçlarının yayınları şu an yapılamıyor.

etimesgut-belediyespor2

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta Başkent temsilcisi Etimesgut Belediyespor 39 puanla 15. sırada ev sahibi Kırşehir Futbol Spor Kulübü ise 48 puanla 11. sırada yer alıyor.

HABER:ARDA ÖZDEN

CANLI İZLE - Anagold 24 Erzincanspor - Esenler Erokspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? CANLI İZLE - Anagold 24 Erzincanspor - Esenler Erokspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?